Rádi byste nadělili dárky, které mají skutečný smysl pro vás i pro přírodu? Máme pro vás perfektní tip - 100% přírodní semínkové bomby od nizozemského Blossombs. Tato vánoční dárková sada obsahuje 9 jílových kuliček se semínky BIO divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí je jednoduše položit do měkké hlíny a po vykvetení vám přinesou nejen úsměv, ale také poskytnou azyl a potravu pro zvědavé včelky, čmeláky a motýly. Zakladatelé Blossombs, Daisy de Bruijn a Geerten van... Celý popis

Koupit za 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste nadělili dárky, které mají skutečný smysl pro vás i pro přírodu? Máme pro vás perfektní tip - 100% přírodní semínkové bomby od nizozemského Blossombs. Tato vánoční dárková sada obsahuje 9 jílových kuliček se semínky BIO divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí je jednoduše položit do měkké hlíny a po vykvetení vám přinesou nejen úsměv, ale také poskytnou azyl a potravu pro zvědavé včelky, čmeláky a motýly.

Zakladatelé Blossombs, Daisy de Bruijn a Geerten van Eldik, přišli s geniálním nápadem - vytvořit 100% přírodní semínkové bomby z jílu, semínek divokého lučního kvítí, přírodního barviva a živin. Tyto semínkové bomby nejenže krásně kvetou, ale také poskytují útočiště a potravu pro důležitý hmyz, jako jsou včely, čmeláci a motýli. A navíc, jak praví známé přísloví - kdo sází, nezlobí. Takže, přidáte se k ochraně přírody a podpoříte biodiverzitu?

Hlavní parametry:
- Obsahuje 9 jílových kuliček se semínky BIO divokého lučního kvítí
- Semínkové bomby jsou vyrobeny z 100% přírodních materiálů
- Bomby poskytují útočiště a potravu pro včely, čmeláky a motýly
- Snadné použití - stačí je položit do měkké hlíny a počkat na kvetení
- Skvělý a smysluplný dárek pro přírodu i pro vás samotné
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud