BLS 4000 Next

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hledáte spolehlivou ochranu pro práci v nebezpečném prostředí? S naší silikonovou plynovou polomaskou ve velikosti S/M budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí před škodlivými plyny a částicemi. Tato maska je vyrobena z kvalitního silikonu, který zajišťuje pohodlné nošení a dlouhou životnost. Díky jednoduchému systému nastavení velikosti se maska perfektně přizpůsobí vaší tváři a zaručí těsné utěsnění. Navíc je vybavena ventilem pro snadný odvod vydechovaného vzduchu a minimalizaci... Celý popis

Koupit za 789 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivou ochranu pro práci v nebezpečném prostředí? S naší silikonovou plynovou polomaskou ve velikosti S/M budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí před škodlivými plyny a částicemi. Tato maska je vyrobena z kvalitního silikonu, který zajišťuje pohodlné nošení a dlouhou životnost. Díky jednoduchému systému nastavení velikosti se maska perfektně přizpůsobí vaší tváři a zaručí těsné utěsnění. Navíc je vybavena ventilem pro snadný odvod vydechovaného vzduchu a minimalizaci vnitřního zamlžení. S touto maskou můžete bezpečně pracovat i v náročných podmínkách a mít klidnou mysl, že jste dobře chráněni.

Hlavní parametry:
- Materiál: silikon
- Velikost: S/M
- Ventil pro odvod vzduchu
- Jednoduché nastavení velikosti
- Dlouhá životnost
Zobrazit více

Parametry

Materiál gumové
Typ polomasky

Články odjinud