BLS SGE46 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti nebezpečným částicím a plynům při práci nebo domácích úkolech, pak je silikonová polomaska Filtr 421 A2P3 tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska kombinuje vynikající ochranu s pohodlím a dlouhou životností, díky použití odolného silikonového materiálu. Díky certifikovanému filtru A2P3 poskytuje ochranu proti organickým výparům, rozpouštědlům, pesticidům, a také proti pevným a kapalným částicím. Dvojitý filtr zajišťuje vysokou účinnost filtrace... Celý popis

Koupit za 1 067 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu proti nebezpečným částicím a plynům při práci nebo domácích úkolech, pak je silikonová polomaska Filtr 421 A2P3 tou správnou volbou pro vás. Tato kvalitní polomaska kombinuje vynikající ochranu s pohodlím a dlouhou životností, díky použití odolného silikonového materiálu. Díky certifikovanému filtru A2P3 poskytuje ochranu proti organickým výparům, rozpouštědlům, pesticidům, a také proti pevným a kapalným částicím. Dvojitý filtr zajišťuje vysokou účinnost filtrace a nízký odpor dýchání, což zaručuje pohodlné nošení i při delším používání. Polomaska je navržena tak, aby se dobře přizpůsobila obličeji uživatele a zároveň poskytovala bezpečné a těsné utěsnění. S touto silikonovou polomaskou Filtr 421 A2P3 budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, a můžete se plně soustředit na svou práci.

Hlavní parametry:
- Materiál: Silikon
- Filtr: A2P3
- Ochrana proti: Organickým výparům, rozpouštědlům, pesticidům, pevným a kapalným částicím
- Dvojitý filtr pro vysokou účinnost filtrace
- Nízký odpor dýchání
- Dobré přizpůsobení obličeje
- Bezpečné a těsné utěsnění
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky
respirátory s ventilací ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud