Hledáte spolehlivé lepidlo na montáž automobilových skel? BOLL Lepidlo na automobilová skla SPRINT je jednosložková polyuretanová lepící hmota, která se vyznačuje velmi rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Díky tomu můžete být jistí, že vaše sklo bude pevně a spolehlivě připevněno. Po použití lze automobil používat již po jedné hodině, což znamená, že se můžete rychle vrátit zpět na silnici. Toto lepidlo je navíc vhodné pro automobily vybavené systémem airbagů, takže si můžete být jisti... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte spolehlivé lepidlo na montáž automobilových skel? BOLL Lepidlo na automobilová skla SPRINT je jednosložková polyuretanová lepící hmota, která se vyznačuje velmi rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Díky tomu můžete být jistí, že vaše sklo bude pevně a spolehlivě připevněno. Po použití lze automobil používat již po jedné hodině, což znamená, že se můžete rychle vrátit zpět na silnici. Toto lepidlo je navíc vhodné pro automobily vybavené systémem airbagů, takže si můžete být jisti maximální bezpečností.

Hlavní parametry:
- Typ: Jednosložková polyuretanová lepící hmota
- Objem: 310 ml
- Rychlost vytvrzení: Velmi rychlé vytvrzení za účasti vzdušné vlhkosti
- Použití: Montáž automobilových skel
- Čas schnutí: Automobil je možné používat po 1 hodině
- Kompatibilita: Vhodné pro automobily vybavené systémem airbagů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boll
Velikost balení 310 ml
Typ lepidla
Barva černé
polyuretanové tmely ano

Články odjinud