Silikonová hmota odolná vůči extrémním teplotám do 350°C je ideálním řešením pro utěsnění a opravy míst vystavených vysokým teplotám. Tato jednosložková hmota se vyznačuje vysokým stupněm elasticity a přilnavostí k různým materiálům jako jsou plechy, kovy, sklo či plasty. Může být použita například na těsnění prvků automobilových motorů, krbových kamen nebo průmyslových pecí. Díky své odolnosti vůči kyselinám, olejům, benzinu a UV záření je spolehlivou volbou i pro náročné aplikace. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 230 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Silikonová hmota odolná vůči extrémním teplotám do 350°C je ideálním řešením pro utěsnění a opravy míst vystavených vysokým teplotám. Tato jednosložková hmota se vyznačuje vysokým stupněm elasticity a přilnavostí k různým materiálům jako jsou plechy, kovy, sklo či plasty. Může být použita například na těsnění prvků automobilových motorů, krbových kamen nebo průmyslových pecí. Díky své odolnosti vůči kyselinám, olejům, benzinu a UV záření je spolehlivou volbou i pro náročné aplikace.

Hlavní parametry:
- Barva: černá
- Pevnost v tahu: 0,51 MPa
- Doba povrchového schnutí: cca 5 minut
- Čas hloubkového vytvrzení 2 mm / 24 hodin
- Tvrdost Shore A: 32
- Prodloužení do přetržení: 70%
- Tepelná odolnost: od -40 do +350°C
- Teplota používání: od +5 do +40°C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Boll
Barva černé
silikonové tmely ano

Články odjinud