Bona Mix & Fill Plus je spárový tmel na dřevěné podlahy, který vyniká svou vyjímečnou plnící schopností a vysokým obsahem pojiva v sušině. Díky svému rychleschnoucímu charakteru je ideální pro rychlé a účinné vyplnění spár a prohlubní a umožňuje tím dokonalé dokončení vaší podlahy. Tento tmel je vhodný pro většinu druhů dřeva a dokáže zakrýt spáry až do šířky 3 mm. Díky antikorózním vlastnostem se nemusíte obávat žádných skvrn od rzi a můžete si být jisti, že vaše podlaha zůstane krásná a zachová... Celý popis

Koupit za 2 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bona Mix & Fill Plus je spárový tmel na dřevěné podlahy, který vyniká svou vyjímečnou plnící schopností a vysokým obsahem pojiva v sušině. Díky svému rychleschnoucímu charakteru je ideální pro rychlé a účinné vyplnění spár a prohlubní a umožňuje tím dokonalé dokončení vaší podlahy. Tento tmel je vhodný pro většinu druhů dřeva a dokáže zakrýt spáry až do šířky 3 mm.

Díky antikorózním vlastnostem se nemusíte obávat žádných skvrn od rzi a můžete si být jisti, že vaše podlaha zůstane krásná a zachová si svůj původní vzhled. Bona Mix & Fill Plus je optimální volbou pro lehce a středně zbarvené dřeviny, přičemž dodává přírodní zbarvení, které se skvěle hodí ke zbytku podlahy a vytváří harmonický celek.

Minimální odběr tohoto výjimečného tmelu je 3x5 litrů, což zaručuje dostatečné množství pro vaše podlahové projekty. S Bona Mix & Fill Plus dosáhnete profesionálních výsledků a vaše dřevěná podlaha bude vypadat jako nová.

Hlavní parametry:
- Vyjímečná plnící schopnost
- Rychleschnoucí
- Antikorózní vlastnosti
- Ideální pro lehce a středně zbarvené dřeviny
- Možnost tmelení spár do šířky 3 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bona
Typ tmely
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud