Bona R 848T 15 kg

93 %
Stars
(3 hodnocení)

Bona R848T je 1-složkové parketové lepidlo na bázi silanu ISO 17178, které se vyznačuje elastickými vlastnostmi. Díky vyšší stabilitě žeber a rychlému náběhu lepící síly je ideální volbou pro pokládku vícevrstvých a hotových parket, stejně jako pro rozměrově stálé parketové prvky z masivu, například parketové řemeny nebo mozaiku. Toto lepidlo minimalizuje riziko tvorby dutých míst a redukuje síly napětí vůči podkladu. Navíc není obvykle nutná penetrace, protože lepidlo začne tuhnout chemickou reakcí... Celý popis

Koupit za 4 350 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bona R848T je 1-složkové parketové lepidlo na bázi silanu ISO 17178, které se vyznačuje elastickými vlastnostmi. Díky vyšší stabilitě žeber a rychlému náběhu lepící síly je ideální volbou pro pokládku vícevrstvých a hotových parket, stejně jako pro rozměrově stálé parketové prvky z masivu, například parketové řemeny nebo mozaiku. Toto lepidlo minimalizuje riziko tvorby dutých míst a redukuje síly napětí vůči podkladu. Navíc není obvykle nutná penetrace, protože lepidlo začne tuhnout chemickou reakcí s vlhkostí.

Hlavní parametry:
- Dobrá přilnavost na všechny podklady a dřevěné materiály
- Snadné odstranění zbytků lepidla z povrchu
- Stabilní žeber
- Rychlá počáteční pevnost lepidla
- Rychlý náběh lepící síly
- Bez obsahu vody a rozpouštědel
- Snadné odstranění z lakovaných povrchů

Videonávod k správné aplikaci je k dispozici a technický list je k dispozici ke stažení pro detailní informace. Bona R848T je spolehlivou volbou pro kvalitní a trvanlivou instalaci parketových podlah.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bona

Články odjinud