Ochranný syntetický napouštěcí olej je skvělým pomocníkem pro ochranu a konzervaci povrchu dřeva s mimořádně dlouhou ochranou vůči povětrnostním vlivům. Jeho vysoká penetrační schopnost proniká do struktury dřeva a vytváří vodoodpudivý film, který zvýrazňuje povrchovou strukturu dřeva. Ideální volba pro terasy a dřevěné plochy v exteriéru, a to i pro tvrdé a exotické dřeviny. Hlavní parametry: - Použití: Exteriér - Vzhled: Matný - Vydatnost: 10–16 m2/l - Počet vrstev: 2–3 vrstvy do nasycení dřeva... Celý popis

Koupit za 587 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochranný syntetický napouštěcí olej je skvělým pomocníkem pro ochranu a konzervaci povrchu dřeva s mimořádně dlouhou ochranou vůči povětrnostním vlivům. Jeho vysoká penetrační schopnost proniká do struktury dřeva a vytváří vodoodpudivý film, který zvýrazňuje povrchovou strukturu dřeva. Ideální volba pro terasy a dřevěné plochy v exteriéru, a to i pro tvrdé a exotické dřeviny.

Hlavní parametry:
- Použití: Exteriér
- Vzhled: Matný
- Vydatnost: 10–16 m2/l
- Počet vrstev: 2–3 vrstvy do nasycení dřeva
- Báze: Ochranný syntetický napouštěcí olej
- Doba schnutí:
- Suchý na dotek: 3 h
- Přetíratelnost: 24 h
- Suchý: 1 týden
- Dostupné velikosti: 2,5L

Připravte podklad pevný, suchý, odmaštěný a zbavený nečistot, prachu, zamodrání a plísní. Odstraňte vrstvy starých nátěrů a případně zbruste poškozené dřevo. Před aplikací oleje ho důkladně promíchejte a nepoužívejte bezbarvý odstín samostatně jako první nátěr. Po aplikaci setřete přebytky oleje měkkým hadrem nebo houbou do 30 minut.

Tento olej je skvělou volbou pro ochranu a zesílení kresby dřeva na terasách, zahradním nábytku, zábradlích a dalších dřevěných prvcích vyrobených z tvrdého dřeva. S jeho pomocí si můžete užívat krásu dřeva ještě dlouho.
Zobrazit více

Parametry

Značka Bondex
Odstín ořech
Velikost balení 0.75 l
Terasové oleje ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud