Bondex Extreme Decking Oil je extrémně odolný rychleschnoucí napouštěcí olej na dřevo, který poskytuje vysokou ochranu všem druhům dřeva, s výjimkou modřínu. Tento olej na vodní bázi se vyznačuje vysokou penetrační schopností a je ideální pro terasy a dřevěné plochy venku, zejména pro tvrdé a exotické dřeviny. Vytváří vodoodpudivý film, který chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV zářením a praskáním, zatímco zvýrazňuje přirozenou strukturu a kresbu dřeva. Díky dvakrát větší trvanlivosti než... Celý popis

Koupit za 1 787 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bondex Extreme Decking Oil je extrémně odolný rychleschnoucí napouštěcí olej na dřevo, který poskytuje vysokou ochranu všem druhům dřeva, s výjimkou modřínu. Tento olej na vodní bázi se vyznačuje vysokou penetrační schopností a je ideální pro terasy a dřevěné plochy venku, zejména pro tvrdé a exotické dřeviny. Vytváří vodoodpudivý film, který chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV zářením a praskáním, zatímco zvýrazňuje přirozenou strukturu a kresbu dřeva. Díky dvakrát větší trvanlivosti než běžné oleje je Bondex Extreme Decking Oil skvělou volbou pro ochranu a posílení dřevěného nábytku, zábradlí a dalších venkovních prvků.

Hlavní parametry:
- Dvojitá trvanlivost oproti běžným olejům
- Vynikající penetrační vlastnosti
- Vytváří vodoodpudivý film na povrchu dřeva
- Chrání proti povětrnostním vlivům, UV záření a praskání
- Vhodný pro pochozí plochy
- Hluboká penetrace
- Vydatnost 15 m2/l
- Doporučená aplikace ve 2 - 3 vrstvách
- Neředí se, připraven k okamžitému použití

Bondex Extreme Decking Oil je skvělou volbou pro ochranu a zvýraznění krásy dřeva v exteriéru. S rychlým schnutím a téměř bez zápachu je snadným a efektivním řešením pro vaše venkovní projekty. Díky jeho vlastnostem je ideální pro tvrdé a exotické dřeviny a poskytuje dlouhotrvající ochranu i ve velmi náročných podmínkách. Užijte si krásu dřeva s Bondex Extreme Decking Oilem.
Zobrazit více

Parametry

Značka Bondex
Odstín transparentní
Velikost balení 2.5 l

Určitě si přečtěte

Články odjinud