BORDURY+ABECEDA

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Vyšívání je umění, které nikdy nevyjde z módy. S touto předlohou na vyšívání bordury a abecedy budete mít možnost vytvořit jedinečné a originální kousky, které ozdobí vaše domácnost nebo se stanou skvělým dárkem pro vaše blízké. Díky této předloze budete mít jasný návod, jak na to, a vaše vyšité projekty budou vypadat profesionálně a precizně. Buďte kreativní a pusťte se do práce s touto inspirativní předlohou! Hlavní parametry: - Předloha pro vyšívání bordury a abecedy - Jasný návod krok za krokem... Celý popis

Koupit za 29 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je umění, které nikdy nevyjde z módy. S touto předlohou na vyšívání bordury a abecedy budete mít možnost vytvořit jedinečné a originální kousky, které ozdobí vaše domácnost nebo se stanou skvělým dárkem pro vaše blízké. Díky této předloze budete mít jasný návod, jak na to, a vaše vyšité projekty budou vypadat profesionálně a precizně. Buďte kreativní a pusťte se do práce s touto inspirativní předlohou!

Hlavní parametry:
- Předloha pro vyšívání bordury a abecedy
- Jasný návod krok za krokem
- Ideální pro začátečníky i pokročilé vyšívání
- Možnost vytvoření originálních vyšívaných kousků pro domácnost nebo jako dárek
Zobrazit více

Články odjinud