Snažíte se vyřešit problém s těsněním výfuku nebo prasklou přírubou? Pak máme pro vás skvělé řešení - speciální cementový tmel o váze 190g. Tato těsnící pasta je ideální pro opravu výfukových systémů, přírub a dalších těsnění. Svému vozidlu tak můžete zajistit pevné a spolehlivé spojení, které odolává vysokým teplotám a tlakům. S touto těsnící pastou budete mít jistotu, že vaše opravy budou dlouhotrvající a kvalitní. Nechte se přesvědčit o její účinnosti a spolehlivosti! Hlavní parametry: - Balení:... Celý popis

Koupit za 134 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Snažíte se vyřešit problém s těsněním výfuku nebo prasklou přírubou? Pak máme pro vás skvělé řešení - speciální cementový tmel o váze 190g. Tato těsnící pasta je ideální pro opravu výfukových systémů, přírub a dalších těsnění. Svému vozidlu tak můžete zajistit pevné a spolehlivé spojení, které odolává vysokým teplotám a tlakům. S touto těsnící pastou budete mít jistotu, že vaše opravy budou dlouhotrvající a kvalitní. Nechte se přesvědčit o její účinnosti a spolehlivosti!

Hlavní parametry:
- Balení: 190g
- Typ: cementový tmel
- Určení: oprava výfuků, přírub a těsnění
- Odolnost: vysoké teploty a tlaky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosal
Typ tmely
tmely na kov ano
tmely na beton ano
tmely na sklo ano
tmely na keramiku ano
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud