BOSAL tmel 190g

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tmel BOSAL je spolehlivým pomocníkem při opravách a montážích. S touto 190g tubou tmelu můžete snadno a rychle vyplnit trhliny, spojit materiály nebo zalepit drobné nedokonalosti. Jeho univerzální použití a snadná aplikace ho činí ideálním nástrojem pro každého kutila nebo profesionála. Díky kvalitnímu složení zaručuje trvanlivé a pevné spoje, které odolají různým podmínkám. S tmelem BOSAL zvládnete každou opravu bez námahy a s výsledkem, na který budete pyšní. Hlavní parametry: - Množství: 190g... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel BOSAL je spolehlivým pomocníkem při opravách a montážích. S touto 190g tubou tmelu můžete snadno a rychle vyplnit trhliny, spojit materiály nebo zalepit drobné nedokonalosti. Jeho univerzální použití a snadná aplikace ho činí ideálním nástrojem pro každého kutila nebo profesionála. Díky kvalitnímu složení zaručuje trvanlivé a pevné spoje, které odolají různým podmínkám. S tmelem BOSAL zvládnete každou opravu bez námahy a s výsledkem, na který budete pyšní.

Hlavní parametry:
- Množství: 190g
- Univerzální použití
- Snadná aplikace
- Trvanlivé a pevné spoje
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosal
Použití na výfuky
Typ tmely
Epoxidové tmely ano
akrylátové tmely ano
polyuretanové tmely ano
silikonové tmely ano
butylové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud