Bosch Condens GC8700i W 30 PB23 je kotel s vysokou účinností, který Vám umožní snadnou úsporu energie. Díky automatickému přizpůsobení výkonu podle aktuální potřeby tepla ve Vaší domácnosti funguje tento kotel efektivně i při nižším výkonu. S intuitivním ovládáním a barevným displejem s dotykovým ovládáním je provoz tohoto kotle velmi snadný. Navíc ve spojení s chytrou regulací CT 200 můžete kotel ovládat prostřednictvím aplikace EasyControl na Vašem chytrém zařízení. Condens 8700i W se také vyznačuje... Celý popis
Koupit za 50 693 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Bosch Condens GC8700i W 30 PB23 je kotel s vysokou účinností, který Vám umožní snadnou úsporu energie. Díky automatickému přizpůsobení výkonu podle aktuální potřeby tepla ve Vaší domácnosti funguje tento kotel efektivně i při nižším výkonu. S intuitivním ovládáním a barevným displejem s dotykovým ovládáním je provoz tohoto kotle velmi snadný. Navíc ve spojení s chytrou regulací CT 200 můžete kotel ovládat prostřednictvím aplikace EasyControl na Vašem chytrém zařízení.
Condens 8700i W se také vyznačuje rychlou a jednoduchou údržbou. Díky snadno odnímatelným bočnicím a možnosti rychlého přístupu k technickým komponentům je údržba tohoto kotle snadná a efektivní. Přední kryt lze demontovat jednoduše uvolněním jediného šroubu, což usnadní instalatérům práci. Intuitivní vedení pomocí barevně označených ploch a klipů také přispívá k snadné obsluze tohoto zařízení.
Hlavní parametry:
- Model: Bosch Condens GC8700i W 30 PB23
- Vysoká účinnost
- Automatické přizpůsobení výkonu od 10 do 100 %
- Barevný displej s dotykovým ovládáním
- Možnost ovládání přes aplikaci EasyControl
- Snadná údržba s odnímatelnými bočnicemi
- Rychlý přístup k technickým komponentům
- Intuitivní vedení pro instalatéry
Condens 8700i W se také vyznačuje rychlou a jednoduchou údržbou. Díky snadno odnímatelným bočnicím a možnosti rychlého přístupu k technickým komponentům je údržba tohoto kotle snadná a efektivní. Přední kryt lze demontovat jednoduše uvolněním jediného šroubu, což usnadní instalatérům práci. Intuitivní vedení pomocí barevně označených ploch a klipů také přispívá k snadné obsluze tohoto zařízení.
Hlavní parametry:
- Model: Bosch Condens GC8700i W 30 PB23
- Vysoká účinnost
- Automatické přizpůsobení výkonu od 10 do 100 %
- Barevný displej s dotykovým ovládáním
- Možnost ovládání přes aplikaci EasyControl
- Snadná údržba s odnímatelnými bočnicemi
- Rychlý přístup k technickým komponentům
- Intuitivní vedení pro instalatéry
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Hmotnost | 57 kg |
| Způsob vytápění | plynové |
| Výkon | 30 kW |
| S ohřevem užitkové vody | ano |
| Emisní třída | 6 |
| Typ | kondenzační |
| Automatické | ano |
| S pojistným ventilem | ano |
| S ochranou proti zamrznutí | ano |
| Instalace | závěsné |
| Výška | 780 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 365 mm |
| Kotle s digitálním ovládáním | ano |
| Kotle s programovatelným časovačem | ano |
| Kotle s nízkou spotřebou energie | ano |
| Kotle s vysokou účinností | ano |