S elektrickým kosačkou na trávu značky X získate dokonalé výsledky bez námahy. S výkonným 1200W motorem a krútiacim momentom 13 Nm dokáže tento kosačka ľahko zvládnuť aj náročnejšie úlohy. Vďaka šírke rezu 32 cm a systému kosenia s rotačným nožom zaručuje presné a rýchle kosenie. Skladacie rukoväte umožňujú jednoduché skladovanie aj v obmedzenom priestore, zatiaľ čo rukoväť na zdvíhanie uľahčuje manipuláciu so strojom. Táto kosačka je ideálna na úhľadné kosenie pozdĺž okrajov trávnika a popri múroch.... Celý popis
Koupit za 2 150 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
94 %
Bosch EasyRotak 32 06008A6300
Doprava:
zdarma
Skladem
2 390 Kč
Koupit za 2 390 Kč
93 %
BOSCH EasyRotak 32-205 Elektrická rotační sekačka 06008A6300
Doprava:
zdarma
Skladem
2 271 Kč
Koupit za 2 271 Kč
97 %
Bosch Elektrická sekačka na trávu 1200 W, záběr 32 cm 06008A6300
Doprava:
zdarma
Skladem
2 226 Kč
Koupit za 2 226 Kč
86 %
Bosch EasyRotak 32 06008A6300
Doprava:
zdarma
Skladem
3 118 Kč
Koupit za 3 118 Kč
98 %
Elektrická sekačka Bosch EasyRotak 32-205 06008A6300
Doprava:
zdarma
Skladem
2 379 Kč
Koupit za 2 379 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S elektrickým kosačkou na trávu značky X získate dokonalé výsledky bez námahy. S výkonným 1200W motorem a krútiacim momentom 13 Nm dokáže tento kosačka ľahko zvládnuť aj náročnejšie úlohy. Vďaka šírke rezu 32 cm a systému kosenia s rotačným nožom zaručuje presné a rýchle kosenie. Skladacie rukoväte umožňujú jednoduché skladovanie aj v obmedzenom priestore, zatiaľ čo rukoväť na zdvíhanie uľahčuje manipuláciu so strojom. Táto kosačka je ideálna na úhľadné kosenie pozdĺž okrajov trávnika a popri múroch.
Hlavní parametry:
- Príkon motora: 1200 W
- Krútiaci moment: 13 Nm
- Šírka rezu: 32 cm
- Systém kosenia: Rotačný nôž
- Objem zberného koša: 31 l
- Žacia výška: 25 – 65 mm
- Nastavenie výšky kosenia: 3 polohy, na podvozku
- Druh rukoväte: Standard
- Rozmery náradia (D × Š × V): 1170 x 360 x 910 mm
- Rozmery balenia (D x Š x V): 600 x 390 x 275 mm
Hlavní parametry:
- Príkon motora: 1200 W
- Krútiaci moment: 13 Nm
- Šírka rezu: 32 cm
- Systém kosenia: Rotačný nôž
- Objem zberného koša: 31 l
- Žacia výška: 25 – 65 mm
- Nastavenie výšky kosenia: 3 polohy, na podvozku
- Druh rukoväte: Standard
- Rozmery náradia (D × Š × V): 1170 x 360 x 910 mm
- Rozmery balenia (D x Š x V): 600 x 390 x 275 mm
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Výkon | 1200 W |
| Šířka záběru | 32 cm |
| Elektrické startování | ano |
| Skelet | plast |
| Hmotnost | 10 kg |
| Pojezd | bez pojezdu |
| Sběrný koš | ano |
| Typ pohonu | elektrické |
| Typ sečení | rotační |
| Objem koše | 31 l |
| Velikost sečené plochy | 500 m2 |
| Příkon | 1200 W |
| Centrální nastavení výšky sečení | ano |
| Nastavitelná rukojeť | ano |
| Max. výška sečení | 65 mm |
| Sklopná rukojeť | ano |
| ruční sekačky | ano |
| Hlučnost | 92 dB |
| Motor | s elektromotorem |
| Materiál koše | plast |
| Pro malé trávníky | ano |
| Pro střední trávníky | ano |