Špičkový kladivový vrtač s nejvyšší rychlostí vrtání ve své třídě a výkonným 790W motorem, který zaručuje vyšší odolnost a efektivitu. Díky optimalizované převodovce dosahuje tento nářadí nejvyšší možné rychlosti vrtání, zatímco 790W motor zajišťuje vysoký výkon a spolehlivost. Chytrá konstrukce umožňuje snadnou údržbu a zaměnitelnost náhradních dílů, což prodlužuje životnost a zlepšuje uživatelskou zkušenost. Hlavní parametry: - Jmenovitý příkon: 790 W - Energie příklepu: 2,7 J - Počet příklepů... Celý popis
Koupit za 4 355 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Bosch GBH 240 0.611.272.100
Doprava:
zdarma
Skladem
4 296 Kč
Koupit za 4 296 Kč
93 %
Vrtací kladivo Bosch SDS Plus 650 W
Doprava:
zdarma
Skladem
4 296 Kč
Koupit za 4 296 Kč
92 %
BOSCH GBH 240 F PROFESSIONAL Vrtací kladivo s SDS plus Professional 0611273000
Doprava:
zdarma
Skladem
4 039 Kč
Koupit za 4 039 Kč
96 %
Bosch GBH 240 F 0.611.273.000
Doprava:
zdarma
Skladem
3 990 Kč
Koupit za 3 990 Kč
95 %
Kladivo vrtací Bosch GBH 240 F
Doprava:
zdarma
Skladem
4 318 Kč
Koupit za 4 318 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Špičkový kladivový vrtač s nejvyšší rychlostí vrtání ve své třídě a výkonným 790W motorem, který zaručuje vyšší odolnost a efektivitu. Díky optimalizované převodovce dosahuje tento nářadí nejvyšší možné rychlosti vrtání, zatímco 790W motor zajišťuje vysoký výkon a spolehlivost. Chytrá konstrukce umožňuje snadnou údržbu a zaměnitelnost náhradních dílů, což prodlužuje životnost a zlepšuje uživatelskou zkušenost.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 790 W
- Energie příklepu: 2,7 J
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách: 0 - 4200 úderů za minutu
- Jmenovité otáčky: 0 - 930 min-1
- Hmotnost bez kabelu: 2,9 kg
- Délka: 397 mm
- Výška: 210 mm
Rozsah vrtání:
- Max. průměr vrtání do oceli: 30 mm
- Max. průměr vrtání do dřeva: 13 mm
Obsah balení zahrnuje praktický kufr, rychloupínací sklíčidlo a výměnné sklíčidlo SDS-plus pro rychlou a snadnou výměnu nástavců. S ilustračním fotem je vždy snadné najít správný nástroj pro práci.
Prodlužte si záruku na elektrické nářadí a využijte servis Premium pro akumulátory. S 3-letou zárukou na elektrické nářadí a 2-letým servisem Premium pro akumulátory a nabíječky od Bosch máte jistotu kvality a dlouhodobé spolehlivosti vašeho nářadí. S Bosch jste vždy dobře připraveni na každou práci.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 790 W
- Energie příklepu: 2,7 J
- Počet příklepů při jmenovitých otáčkách: 0 - 4200 úderů za minutu
- Jmenovité otáčky: 0 - 930 min-1
- Hmotnost bez kabelu: 2,9 kg
- Délka: 397 mm
- Výška: 210 mm
Rozsah vrtání:
- Max. průměr vrtání do oceli: 30 mm
- Max. průměr vrtání do dřeva: 13 mm
Obsah balení zahrnuje praktický kufr, rychloupínací sklíčidlo a výměnné sklíčidlo SDS-plus pro rychlou a snadnou výměnu nástavců. S ilustračním fotem je vždy snadné najít správný nástroj pro práci.
Prodlužte si záruku na elektrické nářadí a využijte servis Premium pro akumulátory. S 3-letou zárukou na elektrické nářadí a 2-letým servisem Premium pro akumulátory a nabíječky od Bosch máte jistotu kvality a dlouhodobé spolehlivosti vašeho nářadí. S Bosch jste vždy dobře připraveni na každou práci.
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Typ | kombinovaná |
| Upínání | SDS Plus |
| Hmotnost | 2.9 kg |
| Příkon | 790 W |
| Výkon | 790 W |
| Počet úderů | 4200 |
| Energie úderu | 2.7 J |
| Otáčky na prázdno | 930 ot./min |
| Profesionální elektrická kladiva | ano |
| Kladiva s regulovatelnou rychlostí | ano |
| S výměnným sklíčidlem | ano |
| S kufrem v balení | ano |
| S regulací otáček | ano |
| Max. průměr vrtání do betonu | 24 mm |
| S dorazem hloubky | ano |
| Akustický tlak | 93 dB(A) |
| Úroveň komfortu při práci | se zvýšeným komfortem |
| Intenzita použití | pro pravidelné řemeslné použití |
| Mobilita | lehké (do 4 kg) |
| Zdroj napájení | ze sítě |