S rozbrušovací pilou Bosch GCS 18V-230 můžete rychle a efektivně řezat kovy i beton díky výkonnému bezuhlíkovému motoru C1000. Patentovaná páčka aretace vřetena umožňuje snadnou výměnu kotouče během několika okamžiků. Brzda pily zastaví otáčení kotouče ihned po uvolnění spouště, což zvyšuje vaši bezpečnost. Navíc utěsněná přihrádka na akumulátor chrání baterii před prachem, nečistotami a vlhkostí. Pružinový systém pro vyjímání akumulátoru zase usnadňuje výměnu či dobíjení baterie. Hlavní parametry:... Celý popis
Koupit za 12 660 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
BOSCH GCS 18V-230 06013B0000
Doprava:
zdarma
Skladem
12 660 Kč
Koupit za 12 660 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S rozbrušovací pilou Bosch GCS 18V-230 můžete rychle a efektivně řezat kovy i beton díky výkonnému bezuhlíkovému motoru C1000. Patentovaná páčka aretace vřetena umožňuje snadnou výměnu kotouče během několika okamžiků. Brzda pily zastaví otáčení kotouče ihned po uvolnění spouště, což zvyšuje vaši bezpečnost. Navíc utěsněná přihrádka na akumulátor chrání baterii před prachem, nečistotami a vlhkostí. Pružinový systém pro vyjímání akumulátoru zase usnadňuje výměnu či dobíjení baterie.
Hlavní parametry:
- Výkonný bezuhlíkový motor C1000
- Snadná výměna kotouče s patentovanou páčkou aretace vřetena
- Brzda zastaví otáčení kotouče po uvolnění spouště
- Utěsněná přihrádka chrání akumulátor
- Pružinový systém pro snadné vyjmutí akumulátoru
Rozsah dodávky:
- Rozbrušovací pila GCS 18V-230
- Rychlospojka 1 605 A00 2RH
- Dodáváno bez aku baterií a nabíječky
Hlavní parametry:
- Výkonný bezuhlíkový motor C1000
- Snadná výměna kotouče s patentovanou páčkou aretace vřetena
- Brzda zastaví otáčení kotouče po uvolnění spouště
- Utěsněná přihrádka chrání akumulátor
- Pružinový systém pro snadné vyjmutí akumulátoru
Rozsah dodávky:
- Rozbrušovací pila GCS 18V-230
- Rychlospojka 1 605 A00 2RH
- Dodáváno bez aku baterií a nabíječky
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Typ pily | rozbrušovací |
| Hmotnost | 5.35 kg |
| Volnoběžné otáčky | 6200 ot/min |
| Ruční | ano |
| Pily s výkonným motorem pro těžké materiály | ano |
| Vnitřní průměr kotouče | 230 mm |
| Elektronická brzda | ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Mobilita | středně těžké stavební |
| Hlavní použití | na zdivo a kov |
| Typ motoru | s bezkartáčovým motorem |
| Intenzita použití | pro profesionální použití |
| Vnější průměr kotouče | 230 mm |
| Průměr kotouče | 230 mm |
| Maximální hloubka řezu (90°) | 83 mm |