Bosch Professional GEX 125 je excentrická bruska, která vyniká svou efektivitou a pohodlím při broušení. Díky kompaktní konstrukci a vyváženému designu je snadno ovladatelná a ideální pro práci s dřevem a jinými materiály. S nízkými vibracemi pouze 3.8 m/s2 umožňuje delší dobu práce bez únavy rukou. S výkonným 290 W motorem zvládne broušení rychle a efektivně. Hlavní parametry: - Předvolba otáček pro optimální výsledky broušení - Pogumované rukojeti pro pohodlnou práci s nízkými vibracemi - Možnost... Celý popis
Koupit za 2 050 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bosch GEX 125 0.601.3A8.020
Doprava:
zdarma
Skladem
1 890 Kč
Koupit za 1 890 Kč
94 %
Bosch GEX 125 0.601.3A8.020
Doprava:
zdarma
Skladem
1 890 Kč
Koupit za 1 890 Kč
92 %
BOSCH GEX 125 PROFESSIONAL Excentrická bruska 06013A8020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 114 Kč
Koupit za 2 114 Kč
96 %
Bosch GEX 125 0.601.3A8.020
Doprava:
zdarma
Skladem
1 890 Kč
Koupit za 1 890 Kč
97 %
Bosch Excentrická bruska 125 mm, 290 W 06013A8020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 187 Kč
Koupit za 2 187 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Bosch Professional GEX 125 je excentrická bruska, která vyniká svou efektivitou a pohodlím při broušení. Díky kompaktní konstrukci a vyváženému designu je snadno ovladatelná a ideální pro práci s dřevem a jinými materiály. S nízkými vibracemi pouze 3.8 m/s2 umožňuje delší dobu práce bez únavy rukou. S výkonným 290 W motorem zvládne broušení rychle a efektivně.
Hlavní parametry:
- Předvolba otáček pro optimální výsledky broušení
- Pogumované rukojeti pro pohodlnou práci s nízkými vibracemi
- Možnost odsávání prachu přímo do sáčku nebo pomocí vysavače
- Dodáváno se sběrným vakem na prach
- Ideální pro truhláře, montéry nábytku a výrobce dřeva pro broušení dřeva, omítek, kovů a plastů s hladkým výsledkem
Hlavní parametry:
- Předvolba otáček pro optimální výsledky broušení
- Pogumované rukojeti pro pohodlnou práci s nízkými vibracemi
- Možnost odsávání prachu přímo do sáčku nebo pomocí vysavače
- Dodáváno se sběrným vakem na prach
- Ideální pro truhláře, montéry nábytku a výrobce dřeva pro broušení dřeva, omítek, kovů a plastů s hladkým výsledkem
Parametry
| Příkon | 290 W |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Otáčky | 7500 ot/min |
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | excentrické |
| Oblast použití | profesionální |
| Pohon | elektrické |
| Výkon | 290 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Suchý zip | ano |
| Určení | na beton, kámen a kovy |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Regulace otáček | ano |
| Síla broušení | pro jemné dokončování a leštění |
| Mobilita | pro mobilní úlohy |
| Způsob uchycení | suchý zip |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| pásové brusky | ano |
| brusky na dřevo | ano |
| brusky na nábytek | ano |