Excentrická orbitální bruska FANZWORK je vaším spolehlivým pomocníkem při broušení různých materiálů s minimální námahou. S bezuhlíkovým EC motorem o výkonu 350 W a dokonale vyváženou konstrukcí je práce s touto bruskou efektivní a pohodlná. Díky 7stupňovému nastavení otáček můžete volit ideální rychlost pro hrubé i jemné broušení, přičemž kotoučová brzda zajišťuje rychlé a přesné ovládání. Bruska je odolná, lehká, tichá a nenáročná na údržbu, což vám ušetří čas a energii při práci. S touto bruskou... Celý popis
Koupit za 9 425 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bosch GEX 40-150 0.601.37B.202
Doprava:
zdarma
Skladem
7 034 Kč
Koupit za 7 034 Kč
93 %
BOSCH GEX 40-150 PROFESSIONAL Excentrická bruska 060137B202
Doprava:
zdarma
Skladem
6 160 Kč
Koupit za 6 160 Kč
97 %
Bosch Excentrická bruska 150 mm, 400 W 060137B202
Doprava:
zdarma
Skladem
6 385 Kč
Koupit za 6 385 Kč
87 %
Bosch GEX 40-150 0.601.37B.202
Doprava:
zdarma
Skladem
7 680 Kč
Koupit za 7 680 Kč
99 %
Bosch Excentrická bruska GEX 40-150 Professional 060137B202
Doprava:
zdarma
Skladem
8 011 Kč
Koupit za 8 011 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Excentrická orbitální bruska FANZWORK je vaším spolehlivým pomocníkem při broušení různých materiálů s minimální námahou. S bezuhlíkovým EC motorem o výkonu 350 W a dokonale vyváženou konstrukcí je práce s touto bruskou efektivní a pohodlná. Díky 7stupňovému nastavení otáček můžete volit ideální rychlost pro hrubé i jemné broušení, přičemž kotoučová brzda zajišťuje rychlé a přesné ovládání. Bruska je odolná, lehká, tichá a nenáročná na údržbu, což vám ušetří čas a energii při práci. S touto bruskou od FANZWORK zvládnete broušení dřeva, plastu, kompozitních dílů, sádrokartonu, barev a mnoha dalších materiálů s precizností a snadno.
Hlavní parametry:
- Brusný zdvih: 5,0 mm
- Hlasitost: 60 dB~80 dB
- Hmotnost: 1,2 kg (bez kabelu)
- Výkon: 350 W
- Brusný kotouč: 150 mm
- Délka kabelu: 3,5 m
Hlavní parametry:
- Brusný zdvih: 5,0 mm
- Hlasitost: 60 dB~80 dB
- Hmotnost: 1,2 kg (bez kabelu)
- Výkon: 350 W
- Brusný kotouč: 150 mm
- Délka kabelu: 3,5 m
Parametry
| Příkon | 400 W |
| Max. průměr kotouče | 150 mm |
| Hmotnost | 2.4 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | excentrické |
| Výkon | 400 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Suchý zip | ano |
| Přídavná rukojeť | ano |
| Oblast použití | profesionální |
| Určení | na dřevo |
| Regulace otáček | ano |
| Pohon | elektrické |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Síla broušení | pro silné odstranění materiálu |
| Mobilita | pro mobilní úlohy |
| Způsob uchycení | suchý zip |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| Otáčky | 12000 ot/min |
| brusky na dřevo | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na nábytek | ano |
| brusky na podlahy | ano |
| brusky na dřevěné hranoly | ano |
| brusky na dřevěné desky | ano |