Pohodlná a výkonná přímá bruska GGS 30 LS Professional je skvělým pomocníkem pro náročné brusné práce. S výkonem 750 W a až 33 000 otáčkami za minutu zvládne práci s kovem s lehkostí. Díky funkci aretace vřetene je výměna příslušenství snadná a pohodlná. Ergonomický design s vysokou účinností broušení a bezpečnostními prvky jako KickBack Control, soft start a restart protection zajišťuje pohodlné a bezpečné používání. Tato bruska je ideální na broušení forem, odjehlování povrchů, frézování otvorů,... Celý popis
Koupit za 4 266 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bosch GGS 30 LS Professional 0 601 2B5 020
Doprava:
zdarma
Skladem
4 120 Kč
Koupit za 4 120 Kč
96 %
BOSCH Přímá bruska GGS 30 LPS (0.601.2B5.220)
Doprava:
zdarma
Skladem
4 999 Kč
Koupit za 4 999 Kč
92 %
BOSCH GGS 30 LS PROFESSIONAL Přímá bruska 06012B5020
Doprava:
zdarma
Skladem
4 266 Kč
Koupit za 4 266 Kč
97 %
Bosch Přímá bruska 750 W 06012B5020
Doprava:
zdarma
Skladem
4 543 Kč
Koupit za 4 543 Kč
86 %
Bosch GGS 30 LS Professional 0 601 2B5 020
Doprava:
zdarma
Skladem
5 128 Kč
Koupit za 5 128 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Pohodlná a výkonná přímá bruska GGS 30 LS Professional je skvělým pomocníkem pro náročné brusné práce. S výkonem 750 W a až 33 000 otáčkami za minutu zvládne práci s kovem s lehkostí. Díky funkci aretace vřetene je výměna příslušenství snadná a pohodlná. Ergonomický design s vysokou účinností broušení a bezpečnostními prvky jako KickBack Control, soft start a restart protection zajišťuje pohodlné a bezpečné používání. Tato bruska je ideální na broušení forem, odjehlování povrchů, frézování otvorů, opracování svarů a odstraňování barvy a rzi.
Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 750 W
- Volnoběžné otáčky: 33.000 ot/min
- Upínací hrdlo Ø: 43 mm
- Hmotnost: 1,7 kg
- max. Ø brusného nástroje: 25 mm
- Výstupní výkon: 400 W
- Průměr dodané upínací kleštiny: 6 mm
Hlavní parametry:
- Jmenovitý příkon: 750 W
- Volnoběžné otáčky: 33.000 ot/min
- Upínací hrdlo Ø: 43 mm
- Hmotnost: 1,7 kg
- max. Ø brusného nástroje: 25 mm
- Výstupní výkon: 400 W
- Průměr dodané upínací kleštiny: 6 mm
Parametry
| Příkon | 750 W |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | přímé |
| Výkon | 400 W |
| Oblast použití | profesionální |
| Pohon | elektrické |
| Bez aku | ano |
| Určení | na kovy |
| Regulace otáček | ano |
| Dvouruční | ano |
| Síla broušení | pro obecnou přípravu povrchu |
| Mobilita | lehké |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| Ruční brusky | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na kovové trubky | ano |
| brusky na kovové profily | ano |
| brusky na kovové plechy | ano |
| brusky na kovové součástky | ano |
| brusky na kovové konstrukce | ano |
| Způsob uchycení | upínací kleštiny |