S Bosch GKM 18V-50 Professional můžete zaručeně provádět rychlé a přesné řezy kovu bez vzniku jisker. Díky robustnímu koši na sběr špon a integrovanému LED světlu budete mít výhled bez stínů a práce bude pohodlná díky ergonomickému úchopu. Tato okružní pila je ideální volbou pro náročné úkoly, jako je řezání kabelových vodicích systémů nebo oceli. S Bosch GKM 18V-50 Professional zvládnete práci snadno a precizně, a to i v různých polohách díky kompaktní a vyvážené konstrukci. Hlavní parametry:... Celý popis
Koupit za 6 806 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
BOSCH GKM 18V-50 (bez aku) Professional 0.601.6B8.000 0.601.6B8.000
Doprava:
zdarma
Skladem
6 349 Kč
Koupit za 6 349 Kč
95 %
Bosch GKM 18V-50 0.601.6B8.000
Doprava:
zdarma
Skladem
5 363 Kč
Koupit za 5 363 Kč
96 %
Bosch Professional GKM 18V-50 aku ruční kotoučová pila, max. řez 50 mm, bez akumulátoru, 18 V, 06016B8000
Doprava:
zdarma
Skladem
6 175 Kč
Koupit za 6 175 Kč
89 %
Bosch GKM 18V-50 0.601.6B8.000
Doprava:
zdarma
Skladem
5 414 Kč
Koupit za 5 414 Kč
97 %
Bosch GKM 18V-50 0.601.6B8.000
Doprava:
zdarma
Skladem
7 180 Kč
Koupit za 7 180 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S Bosch GKM 18V-50 Professional můžete zaručeně provádět rychlé a přesné řezy kovu bez vzniku jisker. Díky robustnímu koši na sběr špon a integrovanému LED světlu budete mít výhled bez stínů a práce bude pohodlná díky ergonomickému úchopu. Tato okružní pila je ideální volbou pro náročné úkoly, jako je řezání kabelových vodicích systémů nebo oceli. S Bosch GKM 18V-50 Professional zvládnete práci snadno a precizně, a to i v různých polohách díky kompaktní a vyvážené konstrukci.
Hlavní parametry:
- Napětí akumulátoru: 18V
- Dodávka: 1× kotouč do okružní pily, boční doraz, kartonová krabice
- Specializovaná pro řezání kovu, včetně kabelových vodicích systémů a oceli
- Kompatibilní s akumulátorovými zdroji a nabíječkami Bosch 18V
- Ergonomický úchop pro pohodlnou práci
Hlavní parametry:
- Napětí akumulátoru: 18V
- Dodávka: 1× kotouč do okružní pily, boční doraz, kartonová krabice
- Specializovaná pro řezání kovu, včetně kabelových vodicích systémů a oceli
- Kompatibilní s akumulátorovými zdroji a nabíječkami Bosch 18V
- Ergonomický úchop pro pohodlnou práci
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Vnitřní průměr kotouče | 136 mm |
| Hmotnost | 2.2 kg |
| Volnoběžné otáčky | 4250 ot/min |
| Typ pohonu | akumulátorové |
| Typ pily | okružní |
| Ruční | ano |
| LED osvětlení | ano |
| Odsávací otvor | ano |
| Napětí baterie | 18 V |
| Mobilita | lehké ruční |
| Hlavní použití | na zdivo a kov |
| Typ motoru | s bezkartáčovým motorem |
| Intenzita použití | pro profesionální použití |
| Vnější průměr kotouče | 136 mm |
| Průměr kotouče | 136 mm |
| Maximální hloubka řezu (90°) | 50 mm |
| Kompatibilita s vodící lištou | bez vodící lišty |
| Profesionální okružní pily | ano |