S Bosch GKS 600 Professional můžete snadno a přesně řezat dřevo díky výkonnému motoru o příkonu 1 200 W a vysokým otáčkám 5 200 za minutu. Tato kompaktní ruční okružní pila vážící pouze 3,6 kg je ideální volbou pro profesionální i hobby použití. S kotoučem o průměru 165 mm zvládne hloubku řezu až 55 mm při 90° a 37 mm při 45°, což zajišťuje efektivní a čisté práce. Robustní a kompaktní tělo pily je navrženo pro každodenní použití a minimalizaci únavy při delším pracovním nasazení. Hlavní parametry:... Celý popis
Koupit za 3 799 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
BOSCH Okružní pila GKS 600 Professional 0.601.6A9.020 0.601.6A9.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 825 Kč
Koupit za 2 825 Kč
95 %
Bosch GKS 600 0.601.6A9.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 988 Kč
Koupit za 2 988 Kč
96 %
Bosch GKS 600 Professional (0.601.6A9.020)
Doprava:
zdarma
Skladem
3 089 Kč
Koupit za 3 089 Kč
93 %
BOSCH GKS 600 Professional ruční okružní pila 06016A9020
Doprava:
zdarma
Skladem
3 032 Kč
Koupit za 3 032 Kč
97 %
Bosch GKS 600 0.601.6A9.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 890 Kč
Koupit za 2 890 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S Bosch GKS 600 Professional můžete snadno a přesně řezat dřevo díky výkonnému motoru o příkonu 1 200 W a vysokým otáčkám 5 200 za minutu. Tato kompaktní ruční okružní pila vážící pouze 3,6 kg je ideální volbou pro profesionální i hobby použití. S kotoučem o průměru 165 mm zvládne hloubku řezu až 55 mm při 90° a 37 mm při 45°, což zajišťuje efektivní a čisté práce. Robustní a kompaktní tělo pily je navrženo pro každodenní použití a minimalizaci únavy při delším pracovním nasazení.
Hlavní parametry:
- Příkon: 1 200 W
- Volnoběžné otáčky: 5 200 ot/min
- Průměr kotouče: 165 mm
- Otvor kotouče: 20 mm
- Max. hloubka řezu (90°): 55 mm
- Max. hloubka řezu (45°): 37 mm
- Hmotnost bez kabelu: 3,6 kg
- Vibrace (ah): 1,6 m/s², nejistota (K): 1,5 m/s²
- Opracovatelný materiál: dřevo
Hlavní parametry:
- Příkon: 1 200 W
- Volnoběžné otáčky: 5 200 ot/min
- Průměr kotouče: 165 mm
- Otvor kotouče: 20 mm
- Max. hloubka řezu (90°): 55 mm
- Max. hloubka řezu (45°): 37 mm
- Hmotnost bez kabelu: 3,6 kg
- Vibrace (ah): 1,6 m/s², nejistota (K): 1,5 m/s²
- Opracovatelný materiál: dřevo
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Typ pohonu | elektrické |
| Vnitřní průměr kotouče | 165 mm |
| Výkon | 1200 W |
| Hmotnost | 3.6 kg |
| Volnoběžné otáčky | 5200 ot/min |
| Typ pily | okružní |
| Ruční | ano |
| Profesionální okružní pily | ano |
| Mobilita | středně těžké stavební |
| Hlavní použití | na dřevo |
| Typ motoru | s kartáčovým motorem |
| Intenzita použití | pro profesionální použití |
| Odsávací otvor | ano |
| Vnější průměr kotouče | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu (45°) | 37 mm |
| Průměr kotouče | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu (90°) | 55 mm |
| Možnost ponorného řezu | bez ponorného řezu |
| Kompatibilita s vodící lištou | bez vodící lišty |