Úhlová bruska Bosch GWS 2200 je špičkovým nástrojem pro práci s kovovými a kamennými materiály bez použití vody. S novým, patentovaným motorem Bosch poskytuje nejlepší výkon ve své třídě a zároveň minimalizuje zahřívání, což prodlužuje životnost nářadí. Díky vylepšenému kontaktu s motorem se prodlužuje životnost uhlíků a robustní součástky snižují poruchovost. Tato úhlová bruska vyniká vysokým úběrovým výkonem, nízkou poruchovostí, delší životností uhlíků a umožňuje práci bez únavy. Výjimečná ochrana... Celý popis
Koupit za 3 390 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bosch GWS 2200 0.601.8C1.320
Doprava:
zdarma
Skladem
2 698 Kč
Koupit za 2 698 Kč
93 %
Bosch GWS 2200 0.601.8C1.320
Doprava:
zdarma
Skladem
2 750 Kč
Koupit za 2 750 Kč
93 %
BOSCH GWS 2200 PROFESSIONAL Úhlová bruska 06018C1320
Doprava:
zdarma
Skladem
2 883 Kč
Koupit za 2 883 Kč
97 %
Bosch GWS 2200 0.601.8C1.320
Doprava:
zdarma
Skladem
2 890 Kč
Koupit za 2 890 Kč
98 %
Úhlová bruska 230mm 2200W Bosch GWS 2200-230 0.601.8C1.320
Doprava:
zdarma
Skladem
3 402 Kč
Koupit za 3 402 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Úhlová bruska Bosch GWS 2200 je špičkovým nástrojem pro práci s kovovými a kamennými materiály bez použití vody. S novým, patentovaným motorem Bosch poskytuje nejlepší výkon ve své třídě a zároveň minimalizuje zahřívání, což prodlužuje životnost nářadí. Díky vylepšenému kontaktu s motorem se prodlužuje životnost uhlíků a robustní součástky snižují poruchovost. Tato úhlová bruska vyniká vysokým úběrovým výkonem, nízkou poruchovostí, delší životností uhlíků a umožňuje práci bez únavy.
Výjimečná ochrana uživatele je zajištěna ochranným spínačem, který okamžitě vypne nářadí, pokud dojde k uvolnění. Pozvolný rozběh s dočasným snížením výkonu a kroutícího momentu motoru při spuštění zajišťuje plynulý start. Ergonomické ovládání díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti usnadňuje práci. Ochrana proti opětovnému spuštění brání samovolnému zapnutí nářadí po výpadku proudu, čímž se zvyšuje bezpečnost.
**Hlavní parametry:**
- Vysoký úběrový výkon
- Nízká poruchovost
- Delší životnost uhlíků
- Práce bez únavy
- Výjimečná ochrana uživatele
- Pozvolný rozběh
- Ergonomické ovládání
- Ochrana proti opětovnému spuštění
**Rozsah dodávky:**
- Kolíkový klíč
- Ochranný kryt
- Přídavná rukojeť
- Upínací matice
- Upínací příruba
- Kartonová krabice
Úhlová bruska Bosch GWS 2200 je ideální pro dělení, broušení a kartáčování kovových a kamenných materiálů bez použití vody. S maximální hloubkou řezu cca 75 mm poskytuje dostatečný výkon pro různé úkoly. Pro opracování kovu jsou vhodné řezné kotouče o průměru 230 mm, zatímco pro práci s betonem a stavebními materiály doporučujeme diamantové řezné kotouče stejného průměru. Pro brusné úkony jako broušení laku či rzi lze využít hrnkové a miskové kartáče do průměru 100 mm. V případě potřeby náhradních dílů kontaktujte nás na servis@tomek-naradí.cz a rádi vám poskytneme technický rozkres stroje s výpisem dostupných náhradních dílů.
Výjimečná ochrana uživatele je zajištěna ochranným spínačem, který okamžitě vypne nářadí, pokud dojde k uvolnění. Pozvolný rozběh s dočasným snížením výkonu a kroutícího momentu motoru při spuštění zajišťuje plynulý start. Ergonomické ovládání díky kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti usnadňuje práci. Ochrana proti opětovnému spuštění brání samovolnému zapnutí nářadí po výpadku proudu, čímž se zvyšuje bezpečnost.
**Hlavní parametry:**
- Vysoký úběrový výkon
- Nízká poruchovost
- Delší životnost uhlíků
- Práce bez únavy
- Výjimečná ochrana uživatele
- Pozvolný rozběh
- Ergonomické ovládání
- Ochrana proti opětovnému spuštění
**Rozsah dodávky:**
- Kolíkový klíč
- Ochranný kryt
- Přídavná rukojeť
- Upínací matice
- Upínací příruba
- Kartonová krabice
Úhlová bruska Bosch GWS 2200 je ideální pro dělení, broušení a kartáčování kovových a kamenných materiálů bez použití vody. S maximální hloubkou řezu cca 75 mm poskytuje dostatečný výkon pro různé úkoly. Pro opracování kovu jsou vhodné řezné kotouče o průměru 230 mm, zatímco pro práci s betonem a stavebními materiály doporučujeme diamantové řezné kotouče stejného průměru. Pro brusné úkony jako broušení laku či rzi lze využít hrnkové a miskové kartáče do průměru 100 mm. V případě potřeby náhradních dílů kontaktujte nás na servis@tomek-naradí.cz a rádi vám poskytneme technický rozkres stroje s výpisem dostupných náhradních dílů.
Parametry
| Příkon | 2200 W |
| Max. průměr kotouče | 230 mm |
| Otáčky | 6500 ot/min |
| Hmotnost | 5.4 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | úhlové |
| Přídavná rukojeť | ano |
| Oblast použití | profesionální |
| Pohon | elektrické |
| Určení | na kovy a kámen |
| Výkon | 2200 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Regulace otáček | ano |
| Bez aku | ano |
| Dvouruční | ano |
| Síla broušení | pro silné odstranění materiálu |
| Mobilita | lehké |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| Způsob uchycení | závitové upnutí |
| pásové brusky | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na kamenné povrchy | ano |