Excentrická bruska Bosch PEX 220 A je ideálním nástrojem pro menší brusné práce na dřevě, sádře, tmelu a lakovaných površích, včetně zakřivených ploch. S lehkou konstrukcí a nízkými vibracemi poskytuje pohodlné jednoruční používání v různých polohách. Díky systému "Low Vibration" bruska pohlcuje nárazy a tlumí vibrace, což zajišťuje méně únavy při práci. Mikrofiltrační box na prach udržuje pracovní prostředí čisté, zatímco prachotěsný spínač a kvalitní ložiska prodlužují životnost nářadí. Rukojeť... Celý popis
Koupit za 1 507 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
BOSCH Excentrická bruska elektrická PEX 220 A 0.603.378.000 0.603.378.000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 731 Kč
Koupit za 1 731 Kč
95 %
Bosch PEX 220 A 0.603.378.020
Doprava:
zdarma
Skladem
1 596 Kč
Koupit za 1 596 Kč
93 %
BOSCH PEX 220 A Excentrická bruska 0603378000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 389 Kč
Koupit za 1 389 Kč
97 %
Bosch Excentrická bruska 125 mm, 220 W 0603378000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 395 Kč
Koupit za 1 395 Kč
95 %
Bosch Excentrická bruska PEX 220 A 0603378000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 409 Kč
Koupit za 1 409 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Excentrická bruska Bosch PEX 220 A je ideálním nástrojem pro menší brusné práce na dřevě, sádře, tmelu a lakovaných površích, včetně zakřivených ploch. S lehkou konstrukcí a nízkými vibracemi poskytuje pohodlné jednoruční používání v různých polohách. Díky systému "Low Vibration" bruska pohlcuje nárazy a tlumí vibrace, což zajišťuje méně únavy při práci. Mikrofiltrační box na prach udržuje pracovní prostředí čisté, zatímco prachotěsný spínač a kvalitní ložiska prodlužují životnost nářadí. Rukojeť do dlaně a tlumící vložka zajišťují pohodlný úchop a kontrolu nad bruskou i při delším používání.
Hlavní parametry:
- Vhodná pro dřevo, sádru, tmel a lakované povrchy
- Systém "Low Vibration" pro snížení vibrací
- Mikrofiltrační box na sběr prachu
- Prachotěsný spínač a kvalitní ložiska pro dlouhou životnost
- Rukojeť do dlaně pro jednoruční používání
- Tlumící vložka pro pohodlný úchop
Hlavní parametry:
- Vhodná pro dřevo, sádru, tmel a lakované povrchy
- Systém "Low Vibration" pro snížení vibrací
- Mikrofiltrační box na sběr prachu
- Prachotěsný spínač a kvalitní ložiska pro dlouhou životnost
- Rukojeť do dlaně pro jednoruční používání
- Tlumící vložka pro pohodlný úchop
Parametry
| Příkon | 220 W |
| Max. průměr kotouče | 125 mm |
| Hmotnost | 1.4 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | excentrické |
| Výkon | 220 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Suchý zip | ano |
| Oblast použití | profesionální |
| Pohon | elektrické |
| Jednoruční | ano |
| Na sádrokarton | ano |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Určení | na dřevo a omítky |
| Otáčky | 12000 ot/min |
| brusky na podlahy | ano |
| brusky na dřevěné desky | ano |
| brusky na dřevěné hranoly | ano |
| Síla broušení | pro jemné dokončování a leštění |
| Mobilita | pro mobilní úlohy |
| Způsob uchycení | suchý zip |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| pásové brusky | ano |
| brusky na dřevo | ano |