S precíznym nástrojom na pílenie môžete dosiahnuť dokonalé výsledky bez námahy. Tento pílač disponuje kompaktnou konštrukciou, vďaka ktorej získate lepšiu kontrolu nad pílením. Ergonomické rukoväte a veľké ovládacie prvky zabezpečia komfortnú prácu aj pri dlhšom používaní. Robustný hliníkový ochranný kryt zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pri práci. Pílový list s dlhou životnosťou zaručuje presné rezy bez kompromisov. Jednou z výhod je jednoduchá výmena pílového listu vďaka aretácii vretena. Nastavenie... Celý popis
Koupit za 1 989 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bosch PKS 55 0.603.500.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 401 Kč
Koupit za 2 401 Kč
97 %
Okružní pila Bosch PKS 55 0.603.500.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 006 Kč
Koupit za 2 006 Kč
92 %
Bosch PKS 55 0.603.500.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 083 Kč
Koupit za 2 083 Kč
95 %
Bosch PKS 55 0.603.500.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 367 Kč
Koupit za 2 367 Kč
96 %
Bosch PKS 55 (0.603.500.020)
Doprava:
zdarma
Skladem
2 104 Kč
Koupit za 2 104 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S precíznym nástrojom na pílenie môžete dosiahnuť dokonalé výsledky bez námahy. Tento pílač disponuje kompaktnou konštrukciou, vďaka ktorej získate lepšiu kontrolu nad pílením. Ergonomické rukoväte a veľké ovládacie prvky zabezpečia komfortnú prácu aj pri dlhšom používaní. Robustný hliníkový ochranný kryt zabezpečuje maximálnu bezpečnosť pri práci. Pílový list s dlhou životnosťou zaručuje presné rezy bez kompromisov.
Jednou z výhod je jednoduchá výmena pílového listu vďaka aretácii vretena. Nastavenie hĺbky rezu je rýchle a jednoduché, pričom môžete vykonávať aj šikmé rezy do 45°. Vodiaca koľajnička (príslušenstvo) zabezpečí presné a rovné rezy vďaka drážke v základnej doske.
**Hlavní parametry:**
- **Príkon:** 1.200 W
- **Menovitý Ø pílového kotúča:** 160 mm
- **Ø otvoru pílového kotúča:** 20 mm
- **Voľnobežné otáčky:** 5.600 min-1
- **Základná doska:** 153 x 288 mm
- **Ochranný kryt:** Hliník
- **Hmotnosť:** 3,9 kg
- **Rozsah hĺbky rezu pri 90°:** 0 – 55 mm
- **Rozsah hĺbky rezu pri 45°:** 0 – 38 mm
- **Funkcie:** Aretácia vretena, Pílový list Speedline, Mäkká tlmiaca vložka rukoväte, Drážka v základnej doske pre vodiaci koľajničkový systém
- **Hlučnosť:** Hladina akustického tlaku 92 dB(A), Hladina akustického výkonu 103 dB(A), Nepresnosť K 3 dB
- **Príslušenstvo:** Paralelný doraz - 2 608 005 018
Jednou z výhod je jednoduchá výmena pílového listu vďaka aretácii vretena. Nastavenie hĺbky rezu je rýchle a jednoduché, pričom môžete vykonávať aj šikmé rezy do 45°. Vodiaca koľajnička (príslušenstvo) zabezpečí presné a rovné rezy vďaka drážke v základnej doske.
**Hlavní parametry:**
- **Príkon:** 1.200 W
- **Menovitý Ø pílového kotúča:** 160 mm
- **Ø otvoru pílového kotúča:** 20 mm
- **Voľnobežné otáčky:** 5.600 min-1
- **Základná doska:** 153 x 288 mm
- **Ochranný kryt:** Hliník
- **Hmotnosť:** 3,9 kg
- **Rozsah hĺbky rezu pri 90°:** 0 – 55 mm
- **Rozsah hĺbky rezu pri 45°:** 0 – 38 mm
- **Funkcie:** Aretácia vretena, Pílový list Speedline, Mäkká tlmiaca vložka rukoväte, Drážka v základnej doske pre vodiaci koľajničkový systém
- **Hlučnosť:** Hladina akustického tlaku 92 dB(A), Hladina akustického výkonu 103 dB(A), Nepresnosť K 3 dB
- **Príslušenstvo:** Paralelný doraz - 2 608 005 018
Parametry
| Výrobce | Bosch |
| Typ pohonu | elektrické |
| Vnitřní průměr kotouče | 160 mm |
| Hmotnost | 3.9 kg |
| Volnoběžné otáčky | 5600 ot/min |
| Výkon | 1200 W |
| Typ pily | okružní |
| Ruční | ano |
| Pily s laserovým naváděním | ano |
| Pily s nastavitelným sklonem řezu | ano |
| Pily s bezpečnostními funkcemi | ano |
| Mobilita | středně těžké stavební |
| Hlavní použití | na dřevo |
| Typ motoru | s kartáčovým motorem |
| Intenzita použití | pro pravidelné domácí použití |
| Vnější průměr kotouče | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu (45°) | 38 mm |
| Průměr kotouče | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu (90°) | 55 mm |
| Rozsah náklonu | 0 - 45° |
| Kompatibilita s vodící lištou | kompatibilní s vodící lištou |