S Bosch Multifunkcním náradím zvládnete širokou škálu úloh od řezání po broušení a frézování. Díky výkonnému 220 W motoru s elektronickou predvolbou otácek a magnetickému systému Bosch MagnetHold je výměna příslušenství hračkou. S rozsáhlým příslušenstvím Starlock a hloubkovým dorazem pro precizní segmentové řezy budete mít vše potřebné po ruce. Toto náradí reže, pily, brousí, oškrabává, frézuje, rašpluje a leští různé materiály s lehkostí a přesností. Hlavní parametry: - Príkon: 220 W - Výkon:... Celý popis
Koupit za 2 290 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Bosch PMF 220 CE 0.603.102.020
Doprava:
zdarma
Skladem
2 217 Kč
Koupit za 2 217 Kč
97 %
BOSCH Oscilační bruska elektrická PMF 220 CE 0.603.102.000 0.603.102.000
Doprava:
zdarma
Skladem
2 099 Kč
Koupit za 2 099 Kč
95 %
Bosch PMF 220 CE 0.603.102.000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 914 Kč
Koupit za 1 914 Kč
96 %
Bosch PMF 220 CE (0.603.102.000)
Doprava:
zdarma
Skladem
2 035 Kč
Koupit za 2 035 Kč
93 %
BOSCH PMF 220 CE Multifunkční nářadí 0603102000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 935 Kč
Koupit za 1 935 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S Bosch Multifunkcním náradím zvládnete širokou škálu úloh od řezání po broušení a frézování. Díky výkonnému 220 W motoru s elektronickou predvolbou otácek a magnetickému systému Bosch MagnetHold je výměna příslušenství hračkou. S rozsáhlým příslušenstvím Starlock a hloubkovým dorazem pro precizní segmentové řezy budete mít vše potřebné po ruce. Toto náradí reže, pily, brousí, oškrabává, frézuje, rašpluje a leští různé materiály s lehkostí a přesností.
Hlavní parametry:
- Príkon: 220 W
- Výkon: 130 W
- Volnobežné otácky: 15.000 – 20.000 min-1
- Úhel oscilace: 2,8°
- Hmotnost: 1,1 kg
- Napájecí napětí: 230 V
- Rozměry nářadí (D × Š × V): 386 x 291 x 112 mm
- Hmotnost včetně obalu: 2,40 kg
- Rozměry balení: 386 x 291 x 112 mm
- Funkce: Oscilační úhel, Regulační elektronika Bosch
Rozsah dodávky:
- 4-stupňový hloubkový doraz pro segmentové pilové kotouce
- BIM segmentový pilový list Wood and Metall, 85 mm
- Brusná deska ve tvaru delta 93 mm
- HCS pilový list na řezy se zanořením, na dřevo, 32 x 40 mm
- Kufr, Klíč na šrouby s vnitřním šestihranem, Sada brusných listů ve tvaru delta
Hlavní parametry:
- Príkon: 220 W
- Výkon: 130 W
- Volnobežné otácky: 15.000 – 20.000 min-1
- Úhel oscilace: 2,8°
- Hmotnost: 1,1 kg
- Napájecí napětí: 230 V
- Rozměry nářadí (D × Š × V): 386 x 291 x 112 mm
- Hmotnost včetně obalu: 2,40 kg
- Rozměry balení: 386 x 291 x 112 mm
- Funkce: Oscilační úhel, Regulační elektronika Bosch
Rozsah dodávky:
- 4-stupňový hloubkový doraz pro segmentové pilové kotouce
- BIM segmentový pilový list Wood and Metall, 85 mm
- Brusná deska ve tvaru delta 93 mm
- HCS pilový list na řezy se zanořením, na dřevo, 32 x 40 mm
- Kufr, Klíč na šrouby s vnitřním šestihranem, Sada brusných listů ve tvaru delta
Parametry
| Příkon | 220 W |
| Otáčky | 20000 ot/min |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | multifunkční |
| Oblast použití | hobby |
| Pohon | elektrické |
| Určení | na dřevo |
| Výkon | 220 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Přídavná rukojeť | ano |
| Bez aku | ano |
| Regulace otáček | ano |
| Max. průměr kotouče | 85 mm |
| Pro leváky | ano |
| Síla broušení | pro jemné dokončování a leštění |
| Mobilita | pro mobilní úlohy |
| Způsob uchycení | magnetické upínání |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| pásové brusky | ano |
| kotoučové brusky | ano |
| úhlové brusky | ano |
| brusky na dřevo | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na sklo | ano |
| brusky na keramiku | ano |