S Bosch Gluey tavnými barevnými tyčinkami můžete dát svým projektům nový život! Tyčinky jsou navrženy pro použití s perem Bosch Gluey a dodají vašim pracím nejen pevnost spoje, ale i pestrou škálu barev. S průměrem 7 mm a délkou 20 mm jsou tyčinky vhodné pro různé typy prací a díky obsahu balení 70 ks budete mít dostatek materiálu na dlouhé hodiny tvoření. Barevné varianty vám umožní kreativně kombinovat a ozdobit své výrobky. Nechte svou fantazii volný průběh s Bosch Gluey tavnými barevnými tyčinkami!... Celý popis

Koupit za 145 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S Bosch Gluey tavnými barevnými tyčinkami můžete dát svým projektům nový život! Tyčinky jsou navrženy pro použití s perem Bosch Gluey a dodají vašim pracím nejen pevnost spoje, ale i pestrou škálu barev. S průměrem 7 mm a délkou 20 mm jsou tyčinky vhodné pro různé typy prací a díky obsahu balení 70 ks budete mít dostatek materiálu na dlouhé hodiny tvoření. Barevné varianty vám umožní kreativně kombinovat a ozdobit své výrobky. Nechte svou fantazii volný průběh s Bosch Gluey tavnými barevnými tyčinkami!

Hlavní parametry:
- Průměr: 7 mm
- Délka: 20 mm
- Obsah balení: 70 ks
- Barvy: červená, žlutá, modrá, zelená, černá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bosch

Určitě si přečtěte

Články odjinud