S tímto výkonným a robustním brusným strojem Bosch je zvládnutí kutilských prací hračkou! Díky 750W motoru a ergonomické konstrukci je práce s tímto strojem pohodlná a efektivní. Štíhlý kryt a nízké vibrace zajistí pohodlné používání i při delším provozu. Rychle seřiditelný kryt navíc usměrní jiskry během práce. Tento brusný stroj je ideální na broušení, řezání a kartáčování kovu, kamene, betonu a dlaždic. S funkcemi jako je aretace vřetena, ochranný kryt, možnost rychlého přestavení ochranného... Celý popis
Koupit za 926 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bosch UniversalGrind 750-115 0.603.3E2.000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 092 Kč
Koupit za 1 092 Kč
97 %
ÚHLOVÁ BRUSKA Bosch UniversalGrind 750-115 0.603.3
Doprava:
zdarma
Skladem
1 069 Kč
Koupit za 1 069 Kč
97 %
Bosch UniversalGrind 750-115 0.603.3E2.000
Doprava:
zdarma
Skladem
939 Kč
Koupit za 939 Kč
93 %
BOSCH UniversalGrind 750-115 Úhlová bruska 06033E2000
Doprava:
zdarma
Skladem
926 Kč
Koupit za 926 Kč
96 %
Bosch Bruska115mm 750-115 0.603.3E2.000
Doprava:
zdarma
Skladem
1 139 Kč
Koupit za 1 139 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S tímto výkonným a robustním brusným strojem Bosch je zvládnutí kutilských prací hračkou! Díky 750W motoru a ergonomické konstrukci je práce s tímto strojem pohodlná a efektivní. Štíhlý kryt a nízké vibrace zajistí pohodlné používání i při delším provozu. Rychle seřiditelný kryt navíc usměrní jiskry během práce. Tento brusný stroj je ideální na broušení, řezání a kartáčování kovu, kamene, betonu a dlaždic. S funkcemi jako je aretace vřetena, ochranný kryt, možnost rychlého přestavení ochranného krytu a volitelná rukojeť je tento nástroj skvělou volbou pro každého kutila. Systém Bosch Dust Protection zase zajišťuje snadnější čištění a delší životnost stroje.
Hlavní parametry:
- Výkon: 750W
- Použití: broušení, řezání, kartáčování kovu, kamene, betonu, dlaždic
- Funkce: aretace vřetena, ochranný kryt, rychle přestavitelný ochranný kryt
- Rukojeť: možnost umístit vpravo nebo vlevo
- Systém Bosch Dust Protection
Hlavní parametry:
- Výkon: 750W
- Použití: broušení, řezání, kartáčování kovu, kamene, betonu, dlaždic
- Funkce: aretace vřetena, ochranný kryt, rychle přestavitelný ochranný kryt
- Rukojeť: možnost umístit vpravo nebo vlevo
- Systém Bosch Dust Protection
Parametry
| Příkon | 750 W |
| Max. průměr kotouče | 115 mm |
| Otáčky | 12000 ot/min |
| Hmotnost | 1.8 kg |
| Výrobce | Bosch |
| Typ brusky | úhlové |
| Oblast použití | hobby |
| Pohon | elektrické |
| Určení | na kovy a kámen |
| Výkon | 750 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Přídavná rukojeť | ano |
| Pro leváky | ano |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Jednoruční | ano |
| Bez aku | ano |
| Síla broušení | pro obecnou přípravu povrchu |
| Mobilita | lehké |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| úhlové brusky | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na beton | ano |
| brusky na dlaždice | ano |
| brusky na kamenné povrchy | ano |
| brusky na kovové trubky | ano |
| brusky na kovové profily | ano |
| brusky na kovové plechy | ano |
| brusky na kovové součástky | ano |
| brusky na kovové konstrukce | ano |
| Způsob uchycení | upínací kleštiny |