Elastické hybridní lepidlo Nibofloor PK 100 je ideální volbou pro pokládku vícevrstvých podlah. Díky své skvělé roztíratelnosti se jedná o lepidlo, které usnadňuje práci a zajišťuje pevné spojení mezi podlahovými prvky. S tímto lepidlem můžete být jisti, že vaše podlahy budou držet pevně a dlouhodobě. Navíc díky elastickým vlastnostem lépe absorbuje otřesy a zajišťuje tak odolnost proti prasknutí. S Nibofloor PK 100 získáte spolehlivý produkt, který vám usnadní práci a zajistí kvalitní výsledek.... Celý popis

Koupit za 3 168 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elastické hybridní lepidlo Nibofloor PK 100 je ideální volbou pro pokládku vícevrstvých podlah. Díky své skvělé roztíratelnosti se jedná o lepidlo, které usnadňuje práci a zajišťuje pevné spojení mezi podlahovými prvky. S tímto lepidlem můžete být jisti, že vaše podlahy budou držet pevně a dlouhodobě. Navíc díky elastickým vlastnostem lépe absorbuje otřesy a zajišťuje tak odolnost proti prasknutí. S Nibofloor PK 100 získáte spolehlivý produkt, který vám usnadní práci a zajistí kvalitní výsledek.

Hlavní parametry:
- Elastické hybridní lepidlo
- Vhodné pro vícevrstvé podlahy
- Dobrá roztíratelnost
- Odolnost proti prasknutí
- Absorbce otřesů
- Zajišťuje pevné spojení mezi podlahovými prvky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bostik
Typ lepidla
polyuretanové tmely ano

Články odjinud