S rukojetí z kvalitního materiálu a plastovým držadlem je lopata na sníh Bradas KT-CXG811 černá skvělým pomocníkem při zimních pracích. Díky své lehkosti a praktičnosti se s ní snadno a pohodlně odklidí i větší množství sněhu. Navíc je tato lopata vyrobena tak, aby vám spolehlivě sloužila i při teplotách až -18°C. S touto lopatou budete mít zimní úklid pod kontrolou! Hlavní parametry: - Barva: Oranžová - Délka: 55 cm - Hmotnost: 770 g
Koupit za 244 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bradas KT-CXG811 kovová rukojeť
Doprava:
zdarma
Skladem
244 Kč
Koupit za 244 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S rukojetí z kvalitního materiálu a plastovým držadlem je lopata na sníh Bradas KT-CXG811 černá skvělým pomocníkem při zimních pracích. Díky své lehkosti a praktičnosti se s ní snadno a pohodlně odklidí i větší množství sněhu. Navíc je tato lopata vyrobena tak, aby vám spolehlivě sloužila i při teplotách až -18°C. S touto lopatou budete mít zimní úklid pod kontrolou!
Hlavní parametry:
- Barva: Oranžová
- Délka: 55 cm
- Hmotnost: 770 g
Hlavní parametry:
- Barva: Oranžová
- Délka: 55 cm
- Hmotnost: 770 g
Parametry
| Výrobce | Bradas |
| Délka | 1350 mm |
| Hmotnost | 1 kg |
| Šířka | 550 mm |
| Barva | černá |
| Hrabla na sníh s ocelovými hroty | ano |
| Hrabla na sníh s gumovými hroty | ano |
| Hrabla na sníh s plastovými hroty | ano |
| Hrabla na sníh s integrovanou lopatkou | ano |