S chytrým pomocníkem Cregg už nikdy nebudete muset řešit brutální sekaní vajec nožem. Tento elegantní nástroj vám umožní snadno a čistě dostat se k vaječnému žloutku bez zbytečného nepořádku. S jeho pomocí bude příprava snídaně nebo pečení dortu hračkou. Navíc nyní můžete ušetřit 15 % při nákupu 2 kusů! Hlavní parametry: - Chytrý nástroj pro snadné oddělení vaječného bílku od žloutku - Elegantní design a jednoduché ovládání - Ideální pro přípravu snídaní nebo pečení - Sleva 15 % při nákupu 2 kusů Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S chytrým pomocníkem Cregg už nikdy nebudete muset řešit brutální sekaní vajec nožem. Tento elegantní nástroj vám umožní snadno a čistě dostat se k vaječnému žloutku bez zbytečného nepořádku. S jeho pomocí bude příprava snídaně nebo pečení dortu hračkou. Navíc nyní můžete ušetřit 15 % při nákupu 2 kusů!

Hlavní parametry:
- Chytrý nástroj pro snadné oddělení vaječného bílku od žloutku
- Elegantní design a jednoduché ovládání
- Ideální pro přípravu snídaní nebo pečení
- Sleva 15 % při nákupu 2 kusů
Zobrazit více

Články odjinud