BRALEP ATAC 22 lepidlo 4kg

40 %
Stars
(1 hodnocení)

Speciální disperzní lepidlo BRALEP ATAC 22 je ideální volbou pro lepení elastických podlahovin s nesavým hladkým rubem. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou konečnou pevností a velmi dobrou adhezí k PVC povrchům, což zajišťuje spolehlivé a trvanlivé spoje. Díky své odolnosti vůči plastifikátorům a nízkému obsahu vody je vhodné i pro provozně náročné prostory jako jsou kanceláře nebo komerční prostory. Hlavní parametry: - Vysoká konečná pevnost - Nízký obsah vody - Velmi dobrá adheze k PVC povrchům... Celý popis

Koupit za 605 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Speciální disperzní lepidlo BRALEP ATAC 22 je ideální volbou pro lepení elastických podlahovin s nesavým hladkým rubem. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou konečnou pevností a velmi dobrou adhezí k PVC povrchům, což zajišťuje spolehlivé a trvanlivé spoje. Díky své odolnosti vůči plastifikátorům a nízkému obsahu vody je vhodné i pro provozně náročné prostory jako jsou kanceláře nebo komerční prostory.

Hlavní parametry:
- Vysoká konečná pevnost
- Nízký obsah vody
- Velmi dobrá adheze k PVC povrchům
- Odolné vůči plastifikátorům
- Neobsahuje rozpouštědla
- Nehořlavé a nejedovaté
- Vhodné pro podlahové vytápění
- Trvale pružné
- Spotřeba: cca 250 g/m²
- Doba odvětrávání: 5 - 10 min.
- Špachtle k aplikaci: A1, A2, B1

Disperzní lepidlo BRALEP ATAC 22 je vyrobeno ze speciální polymerní disperze, modifikovaných přírodních pryskyřic a přísad zvyšujících lepivost. Toto lepidlo je vhodné pro lepení homogenních i heterogenních PVC / CV krytin, vinylových designových dílců a dalších typů podlahovin. Lepidlo lze aplikovat různými metodami a je určeno pro interiéry, kde si zachovává svou pružnost i po zaschnutí. S lepidlem BRALEP ATAC 22 získáte spolehlivé spoje a kvalitní výsledek, který vydrží dlouhodobě bez problémů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bralep
Typ lepidla
Barva krémové
Lepidla na textil ano

Články odjinud