Objevte nový druh brokolice - klíčky brokolice Raab! Tento méně známý druh z čeledi brukvovitých je skvělým zdrojem vitamínů a minerálů pro posílení imunity a očištění organismu. Semínka brokolice Raab jsou malá, kulatá a tmavě hnědá, a po namáčení a klíčení během 6-7 dnů získáte čerstvé klíčky bohaté na vitamíny A, B, C, E, bílkoviny a minerály jako vápník, železo, fosfor, draslík a síru. Klíčky brokolice Raab mají bílou stonku a světle zelené lístečky s mírně štiplavou chutí, která skvěle doplní... Celý popis

Koupit za 96 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Objevte nový druh brokolice - klíčky brokolice Raab! Tento méně známý druh z čeledi brukvovitých je skvělým zdrojem vitamínů a minerálů pro posílení imunity a očištění organismu. Semínka brokolice Raab jsou malá, kulatá a tmavě hnědá, a po namáčení a klíčení během 6-7 dnů získáte čerstvé klíčky bohaté na vitamíny A, B, C, E, bílkoviny a minerály jako vápník, železo, fosfor, draslík a síru.

Klíčky brokolice Raab mají bílou stonku a světle zelené lístečky s mírně štiplavou chutí, která skvěle doplní vaše saláty, předkrmy, maso nebo ryby. Vyzkoušejte je také jako chuťovou ozdobu chlebíčků a přidejte do své stravy zdravou dávku vitamínů a minerálů.

Hlavní parametry:
- Méně známý druh brokolice z čeledi brukvovitých
- Klíčky bohaté na vitamíny A, B, C, E a minerály
- Semínka malá, kulatá, tmavě hnědá
- Klíčení trvá 6-7 dnů
- Bílá stonka a světle zelené lístečky
- Mírně štiplavá chuť
- Ideální pro saláty, předkrmy, maso, ryby a chlebíčky
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost balení 0.05 kg
Typ zelenina
Zelenina košťálová

Články odjinud