Vytvářejte jedinečné a kreativní dekorace s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce! Tato univerzální barva vám umožní ozdobit různé povrchy, jako je dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton a kov. Díky své všestrannosti můžete vytvářet nápisy, malé 3D dekorace, tečky či kresby přesně podle vašich představ. S touto 3D barvou budou vaše projekty originální a plné života! Hlavní parametry: - 3D barva v praktické konturovací lahvičce - Vhodná pro různé povrchy:... Celý popis

Koupit za 91 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvářejte jedinečné a kreativní dekorace s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce! Tato univerzální barva vám umožní ozdobit různé povrchy, jako je dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton a kov. Díky své všestrannosti můžete vytvářet nápisy, malé 3D dekorace, tečky či kresby přesně podle vašich představ. S touto 3D barvou budou vaše projekty originální a plné života!

Hlavní parametry:
- 3D barva v praktické konturovací lahvičce
- Vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton, kov
- Ideální pro tvorbu nápisů, malých 3D dekorací, teček, kreseb
- Vytvářejte originální a kreativní projekty s živými barvami
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud