Rozšiřte svou kreativitu s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce, která vám umožní jedinečně dekorovat různé povrchy. Od dřeva po stěny, od malířského plátna po textil - možnosti jsou neomezené. S touto univerzální barvou můžete vytvářet nápisy, malé 3D dekorace, tečky nebo kresby přímo na povrchu. Buďte svůj vlastní umělec a přidejte trochu dimenze do světa kolem sebe s touto inovativní 3D barvou. Hlavní parametry: - 3D barva v praktické konturovací lahvičce - Vhodná pro různé povrchy: dřevo,... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozšiřte svou kreativitu s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce, která vám umožní jedinečně dekorovat různé povrchy. Od dřeva po stěny, od malířského plátna po textil - možnosti jsou neomezené. S touto univerzální barvou můžete vytvářet nápisy, malé 3D dekorace, tečky nebo kresby přímo na povrchu. Buďte svůj vlastní umělec a přidejte trochu dimenze do světa kolem sebe s touto inovativní 3D barvou.

Hlavní parametry:
- 3D barva v praktické konturovací lahvičce
- Vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, malířské plátno, keramiku, papír, textil, polystyren, kámen, beton, kov
- Možnost použití samostatně pro vytváření nápisů, dekorací a kreseb
- Jednoduchá aplikace a precizní výsledky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud