Roztáhněte svou kreativitu s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce! Tento univerzální produkt vám umožní ozdobit širokou škálu povrchů, jako je dřevo, stěny, keramika, textil či kov. Díky ní můžete vytvářet originální nápisy, malé 3D dekorace, tečky či kresby. Vaše možnosti jsou téměř neomezené! Stačí si jen vybrat povrch a pustit se do tvorby. S touto 3D barvou se stanete skutečným umělcem ve vlastním domově. Hlavní parametry: - 3D barva v praktické konturovací lahvičce - Vhodná pro různé... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Roztáhněte svou kreativitu s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce! Tento univerzální produkt vám umožní ozdobit širokou škálu povrchů, jako je dřevo, stěny, keramika, textil či kov. Díky ní můžete vytvářet originální nápisy, malé 3D dekorace, tečky či kresby. Vaše možnosti jsou téměř neomezené! Stačí si jen vybrat povrch a pustit se do tvorby. S touto 3D barvou se stanete skutečným umělcem ve vlastním domově.

Hlavní parametry:
- 3D barva v praktické konturovací lahvičce
- Vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton, kov
- Ideální pro vytváření nápisů, malých 3D dekorací, teček, kreseb
- Nechte volný průběh své fantazie a vytvořte jedinečné kousky s touto univerzální barvou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud