Tato univerzální 3D barva je skvělým pomocníkem pro všechny vaše kreativní projekty. Díky praktické konturovací lahvičce je aplikace snadná a přesná, a navíc umožňuje dekorování různorodých povrchů. Od dřeva po kov, od stěn po textil - možnosti jsou téměř nekonečné. Vytvářejte nápisy, malé 3D dekorace, tečky či kresby s touto univerzální barvou a nechte tak svou kreativitu rozkvést na plný výkon. Hlavní parametry: - 3D barva vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, textil, kov atd. - Praktická konturovací... Celý popis

Koupit za 63 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato univerzální 3D barva je skvělým pomocníkem pro všechny vaše kreativní projekty. Díky praktické konturovací lahvičce je aplikace snadná a přesná, a navíc umožňuje dekorování různorodých povrchů. Od dřeva po kov, od stěn po textil - možnosti jsou téměř nekonečné. Vytvářejte nápisy, malé 3D dekorace, tečky či kresby s touto univerzální barvou a nechte tak svou kreativitu rozkvést na plný výkon.

Hlavní parametry:
- 3D barva vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, textil, kov atd.
- Praktická konturovací lahvička pro snadnou aplikaci
- Ideální pro vytváření nápisů, dekorací a kreseb
- Skvělý pomocník pro hobby projekty i profesionální využití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud