Přineste svým projektům nový rozměr s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce! Tato univerzální barva vám umožní ozdobit širokou škálu povrchů, včetně dřeva, stěn, malířského plátna, keramiky, papíru, textilu, polystyrénu, kamene, betonu a kovu. S touto barvou můžete tvořit nápisy, malé 3D dekorace, tečky, kresby a mnoho dalšího. Kreativita se meze nekladou! Hlavní parametry: - 3D barva v praktické konturovací lahvičce - Vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír,... Celý popis

Koupit za 64 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým projektům nový rozměr s 3D barvou v praktické konturovací lahvičce! Tato univerzální barva vám umožní ozdobit širokou škálu povrchů, včetně dřeva, stěn, malířského plátna, keramiky, papíru, textilu, polystyrénu, kamene, betonu a kovu. S touto barvou můžete tvořit nápisy, malé 3D dekorace, tečky, kresby a mnoho dalšího. Kreativita se meze nekladou!

Hlavní parametry:
- 3D barva v praktické konturovací lahvičce
- Vhodná pro různé povrchy: dřevo, stěny, malířské plátno, keramika, papír, textil, polystyren, kámen, beton, kov
- Ideální pro vytváření nápisů, malých 3D dekorací, teček, kreseb
- Skvělá volba pro všechny kreativní projekty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud