Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zářily jedinečným leskem? S dekorativní barvou na vodní bázi, která vytváří perly, můžete své nápady dotvořit do dokonalosti. Tubičku s touto barvou stačí jemně zmáčknout a sledovat, jak se z počáteční špičaté kapky postupně tvoří krásná perlička. Díky praktické lahvičce můžete snadno a přesně dávkovat barvu přesně tam, kde ji potřebujete. Tato univerzální barva je vhodná na různé povrchy, včetně kamene, textilu nebo kůže. Rozžehněte svou kreativitu a... Celý popis

Koupit za 71 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po tom, aby vaše kreativní projekty zářily jedinečným leskem? S dekorativní barvou na vodní bázi, která vytváří perly, můžete své nápady dotvořit do dokonalosti. Tubičku s touto barvou stačí jemně zmáčknout a sledovat, jak se z počáteční špičaté kapky postupně tvoří krásná perlička. Díky praktické lahvičce můžete snadno a přesně dávkovat barvu přesně tam, kde ji potřebujete. Tato univerzální barva je vhodná na různé povrchy, včetně kamene, textilu nebo kůže. Rozžehněte svou kreativitu a dejte svým projektům nádech elegance s touto jedinečnou dekorativní barvou na vodní bázi.

Hlavní parametry:
- Dekorativní barva na vodní bázi s efektem perel
- Jednoduché aplikování stačí zmáčknout tubičku
- Lahvička umožňuje cílené a přesné dávkování barvy
- Vhodná na různé povrchy včetně kamene, textilu a kůže
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud