Přineste svým textiliím nový život s touto dekorační barvou, která je bohatá na pigment a zaručuje skvělé krytí. Ideální volba pro přírodní materiály jako je len nebo bavlna, ale také pro textilie s příměsí až 20 % umělých vláken. Aplikace je snadná - buď štětcem nebo houbičkou přes šablonu. Po nanesení důkladně zažehlete a při praní doporučujeme obrátit textilie naruby a použít šetrný program. Vaše kreativní projekty budou díky této barvě na textil opravdu vynikající! Hlavní parametry: - Bohatá... Celý popis

Koupit za 92 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým textiliím nový život s touto dekorační barvou, která je bohatá na pigment a zaručuje skvělé krytí. Ideální volba pro přírodní materiály jako je len nebo bavlna, ale také pro textilie s příměsí až 20 % umělých vláken. Aplikace je snadná - buď štětcem nebo houbičkou přes šablonu. Po nanesení důkladně zažehlete a při praní doporučujeme obrátit textilie naruby a použít šetrný program. Vaše kreativní projekty budou díky této barvě na textil opravdu vynikající!

Hlavní parametry:
- Bohatá na pigment
- Skvělé krytí
- Vhodná pro přírodní materiály i textilie s příměsí umělých vláken
- Snadná aplikace štětcem nebo houbičkou
- Po nanesení zažehlete
- Doporučeno prát z rubu na šetrný program
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud