Přineste svým textilním projektům nový rozměr s těmito zářivými textilními barvami ve spreji na vodní bázi! Ideální pro světlé textilie s příměsí umělých vláken do 20%. Své kreativitě se meze nekladou – můžete je použít přes šablony nebo je volně sprejovat. A co víc, tyto barvy jsou skvělé i na vybarvování narazítkovaných motivů, protože nejsou krycí a ponechají linie obrázku nezměněné. Kombinací barev můžete vytvářet nové odstíny, proto zkuste nejdříve stříkat světlou barvu a postupně přidávat... Celý popis

Koupit za 118 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste svým textilním projektům nový rozměr s těmito zářivými textilními barvami ve spreji na vodní bázi! Ideální pro světlé textilie s příměsí umělých vláken do 20%. Své kreativitě se meze nekladou – můžete je použít přes šablony nebo je volně sprejovat. A co víc, tyto barvy jsou skvělé i na vybarvování narazítkovaných motivů, protože nejsou krycí a ponechají linie obrázku nezměněné. Kombinací barev můžete vytvářet nové odstíny, proto zkuste nejdříve stříkat světlou barvu a postupně přidávat tmavší tóny. Po vytvoření uměleckého díla je třeba barvy fixovat důkladným zažehlením nebo praním na 40 °C zrubu. A co je nejdůležitější, tyto barvy jsou bez zápachu, netoxické a splňují certifikaci EN 71. Balení obsahuje 100 ml barev, které se vám budou skvěle hodit do vaší kreativní dílny.

Hlavní parametry:
- Textilní barvy ve spreji na vodní bázi
- Určené pro světlé textilie s max. 20% příměsí umělých vláken
- Možnost nanášení přes šablony nebo volné sprejování
- Ideální pro vybarvování narazítkovaných motivů
- Barvy se do sebe zapíjí a vytvářejí nové odstíny
- Fixace zažehlením nebo praním na 40 °C zrubu
- Bez zápachu, netoxické, certifikace EN 71
- Obsah 100 ml
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud