Získejte dokonalý lesk a třpyt pro vaše umělecké projekty s tímto inovativním produktem! S balením obsahujícím 45 ml jemných třpytek máte ve svých rukou šikovné řešení pro přesné dávkování. Stačí zatlačit na tělo tužky a stiskem můžete třpytky aplikovat bez obav z nekontrolovaného vysypání. Skvělá možnost přidání třpytek za mokra do textilních barev, past a dalších materiálů vám otevírá široké spektrum kreativních možností. Buďte pánem svého tvoření a přidejte do něj nádech luxusu a originality... Celý popis

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Získejte dokonalý lesk a třpyt pro vaše umělecké projekty s tímto inovativním produktem! S balením obsahujícím 45 ml jemných třpytek máte ve svých rukou šikovné řešení pro přesné dávkování. Stačí zatlačit na tělo tužky a stiskem můžete třpytky aplikovat bez obav z nekontrolovaného vysypání. Skvělá možnost přidání třpytek za mokra do textilních barev, past a dalších materiálů vám otevírá široké spektrum kreativních možností. Buďte pánem svého tvoření a přidejte do něj nádech luxusu a originality s těmito třpytkami!

Hlavní parametry:
- Objem: 45 ml
- Obsah: 10 g jemných třpytek
- Možnost přesného dávkování stiskem
- Ideální pro přidání třpytek za mokra do různých materiálů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence

Články odjinud