CafféLatex Tmel 1 l

94 %
Stars
(27 hodnocení)

Tmel CafféLatex Végétalex je revoluční produkt, který přináší inovativní řešení pro opravu defektů na vašich pneumatikách. Díky unikátním přísadám na rostlinné bázi je tento tmel nejen extrémně odolný, ale zároveň lehký a biologicky odbouratelný. S Végétalexem můžete být klidní, že vaše pneumatiky budou chráněny po dlouhou dobu, aniž byste museli často provádět údržbu. Projekt Végétalex se zaměřil na vytvoření tmelu, který bude účinný a šetrný k životnímu prostředí. Díky použití částic na rostlinné... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel CafféLatex Végétalex je revoluční produkt, který přináší inovativní řešení pro opravu defektů na vašich pneumatikách. Díky unikátním přísadám na rostlinné bázi je tento tmel nejen extrémně odolný, ale zároveň lehký a biologicky odbouratelný. S Végétalexem můžete být klidní, že vaše pneumatiky budou chráněny po dlouhou dobu, aniž byste museli často provádět údržbu.

Projekt Végétalex se zaměřil na vytvoření tmelu, který bude účinný a šetrný k životnímu prostředí. Díky použití částic na rostlinné bázi, jako jsou olivové pecky a celulózová vlákna, společně s xanthanovou gumou, dokáže tento tmel rychle a trvale opravit defekty pneumatik až do velikosti 5 mm.

Hlavní parametry:
- Unikátní přísady na opravu defektů na rostlinné bázi
- Extrémně odolný
- Nízká váha podle doporučeného množství
- Kompatibilní s použitím bombiček CO2
- Biologicky odbouratelný a bez plastů
- Ideální pro elektrokola
- Snadné čištění

S tmelem CafféLatex Végétalex můžete být jisti, že vaše jízda bude bezstarostná a bez přerušení díky jeho vysoké účinnosti a trvanlivosti. Navíc díky snadnému čištění a biologické odbouratelnosti je tento tmel skvělou volbou pro každého, kdo si váží životního prostředí.

Nechejte se přesvědčit o kvalitě italského výrobku a vyzkoušejte tmel CafféLatex Végétalex pro maximální ochranu vašich pneumatik.

Hlavní parametry:
- Unikátní přísady na rostlinné bázi
- Extrémně odolný
- Nízká váha podle doporučeného množství
- Kompatibilní s použitím bombiček CO2
- Biologicky odbouratelný a bez plastů
- Ideální pro elektrokola
- Snadné čištění
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Effeto Mariposa
Typ tmely
Epoxidové tmely ano
akrylátové tmely ano

Články odjinud