Ochrana vašich dýchacích cest je zásadní při práci v prostředí s tuhými či kapalnými částicemi. S třídou FFP1 a možností skládání je tento respirátor skvělou volbou pro každodenní použití. Díky tvarovatelné nosní výztuze a vnitřní pěnové výztuze poskytuje dokonalou těsnost a zabraňuje pronikání nečistot do vašich dýchacích cest. Buďte v bezpečí a mějte kontrolu nad svým zdravím s tímto spolehlivým ochranným prostředkem. Hlavní parametry: - Třída FFP1 - Skládací design - Ochrana proti tuhým a kapalným... Celý popis

Koupit za 30 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je zásadní při práci v prostředí s tuhými či kapalnými částicemi. S třídou FFP1 a možností skládání je tento respirátor skvělou volbou pro každodenní použití. Díky tvarovatelné nosní výztuze a vnitřní pěnové výztuze poskytuje dokonalou těsnost a zabraňuje pronikání nečistot do vašich dýchacích cest. Buďte v bezpečí a mějte kontrolu nad svým zdravím s tímto spolehlivým ochranným prostředkem.

Hlavní parametry:
- Třída FFP1
- Skládací design
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím
- Maximální koncentrace 4,5 x PEL nebo 4 x APF
- Tvarovatelná nosní výztuha
- Vnitřní pěnová výztuha pro dokonalou těsnost
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis
ochranné polomasky s filtry ano
ochranné polomasky pro děti ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano

Články odjinud