Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své dýchací cesty při práci nebo koníčcích, pak je tato filtrační polomaska tou správnou volbou pro vás. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování vám poskytne pohodlí a bezpečí po celou dobu používání. Tato polomaska je navržena tak, aby efektivně filtruje vzduch a chránila vás před nečistotami, prachem či škodlivými částicemi. Navíc je vybavena nastavitelnými popruhy a nosní svorkou, díky čemuž dokonale sedí na obličeji a minimalizuje únik vzduchu.... Celý popis

Koupit za 35 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte spolehlivou ochranu pro své dýchací cesty při práci nebo koníčcích, pak je tato filtrační polomaska tou správnou volbou pro vás. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování vám poskytne pohodlí a bezpečí po celou dobu používání. Tato polomaska je navržena tak, aby efektivně filtruje vzduch a chránila vás před nečistotami, prachem či škodlivými částicemi. Navíc je vybavena nastavitelnými popruhy a nosní svorkou, díky čemuž dokonale sedí na obličeji a minimalizuje únik vzduchu. Buďte připraveni na jakoukoli situaci s touto spolehlivou filtrační polomaskou.

Hlavní parametry:
- Filtrační polomaska pro ochranu dýchacích cest
- Kvalitní materiál a precizní zpracování
- Efektivní ochrana před nečistotami, prachem a škodlivými částicemi
- Nastavitelné popruhy a nosní svorka pro pohodlné a bezpečné nošení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis
respirátory s ventilací ano
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano
ochranné polomasky s UV filtrem ano
ochranné polomasky s antibakteriálním účinkem ano
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud