Canis polomaska 3M 4251+

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S novými bezúdržbovými polomaskami pro okamžité použití už nikdy nebudete muset řešit složité údržbové postupy. Tyto masky jsou navrženy s důrazem na efektivitu a pohodlí, abyste se mohli plně soustředit na svou práci. Díky nim získáte spolehlivou ochranu proti organickým výparům a pevným částicím, které se běžně vyskytují v průmyslovém prostředí. S bezúdržbovými polomaskami budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, aniž byste museli trávit čas a energii na údržbu masky. Hlavní... Celý popis

Koupit za 634 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S novými bezúdržbovými polomaskami pro okamžité použití už nikdy nebudete muset řešit složité údržbové postupy. Tyto masky jsou navrženy s důrazem na efektivitu a pohodlí, abyste se mohli plně soustředit na svou práci. Díky nim získáte spolehlivou ochranu proti organickým výparům a pevným částicím, které se běžně vyskytují v průmyslovém prostředí. S bezúdržbovými polomaskami budete mít jistotu, že vaše dýchací cesty jsou v bezpečí, aniž byste museli trávit čas a energii na údržbu masky.

Hlavní parametry:
- Bezúdržbový design pro okamžité použití
- Ochrana proti organickým výparům a pevným částicím
- Navrženo pro pohodlné nošení po dlouhou dobu
- Ideální pro průmyslové prostředí a profesionální použití
- Zaručená spolehlivost a bezpečnost pro vaše dýchací cesty
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud