Canis polomaska 3M 6300

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Polomaska 3M je skvělým společníkem pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest. Tato lehká polomaska je navržena pro vícenásobné použití s minimální údržbou a maximálním pohodlím. Díky 3 bajonetovému upínacímu systému můžete snadno a rychle vyměnit filtry, což zvyšuje efektivitu použití. Polomaska je kompatibilní se všemi filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což zaručuje široké možnosti použití. Díky snadno přizpůsobitelným náhlavním páskům si můžete polomasku... Celý popis

Koupit za 542 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Polomaska 3M je skvělým společníkem pro ty, kteří potřebují spolehlivou ochranu dýchacích cest. Tato lehká polomaska je navržena pro vícenásobné použití s minimální údržbou a maximálním pohodlím. Díky 3 bajonetovému upínacímu systému můžete snadno a rychle vyměnit filtry, což zvyšuje efektivitu použití. Polomaska je kompatibilní se všemi filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000, což zaručuje široké možnosti použití.

Díky snadno přizpůsobitelným náhlavním páskům si můžete polomasku jednoduše nastavit podle svých potřeb. Splňuje normu EN 140 a je k dispozici ve velikostech S, M a L. Materiál zahrnuje termoplastický elastomer, polyester/elastickou bavlnu, přírodní kaučuk a silikonový kaučuk, což zajišťuje odolnost a dlouhou životnost polomasky.

Pro správnou údržbu polomasky doporučuje výrobce čistící prostředek 3M 105 nebo ponoření do teplého čistícího roztoku s teplotou vody nepřesahující 50°C. Důkladně očistěte měkkým kartáčem a případně přidejte neutrální saponát. Vyvarujte se čistících prostředků obsahujících lanolin nebo jiné oleje. Pro snadnou údržbu je vhodná utěrka na čištění masky 3M 00105. Tato polomaska pochází z Anglie, což zaručuje kvalitu a spolehlivost.

**Hlavní parametry:**
- 3 bajonetový upínací systém pro 2 filtry
- Kompatibilní s filtry 3M řady 2000, 5000 a většinou filtrů řady 6000
- Snadno přizpůsobitelné náhlavní pásky
- Norma: EN 140
- Velikosti: S, M, L
- Materiál: Termoplastický elastomer, polyester/elastická bavlna, přírodní kaučuk, silikonový kaučuk
- Údržba: Čistit čistícím prostředkem 3M 105 nebo teplým čistícím roztokem, vyhnout se čistícím prostředkům s lanolinem nebo oleji
- Vhodná utěrka na čištění masky 3M 00105
- Země původu: Anglie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis
Velikost L
ochranné polomasky s možností výměny filtrů ano

Články odjinud