Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, a právě s tímto tvarovaným respirátorem třídy FFP1 můžete mít jistotu, že jste v bezpečí před tuhými i kapalnými částicemi v koncentraci do 4,5krát PEL nebo 4krát APF. Díky tvarovatelné nosní výztuze a vnitřní pěnové výztuze je zajištěna dokonalá těsnost, která vám umožní pohodlné nošení po dlouhou dobu. I když je na obrázku ilustrační fotografie, věřte, že tento respirátor splní veškerá očekávání a poskytne vám potřebnou ochranu v každodenním použití.... Celý popis

Koupit za 33 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je klíčová, a právě s tímto tvarovaným respirátorem třídy FFP1 můžete mít jistotu, že jste v bezpečí před tuhými i kapalnými částicemi v koncentraci do 4,5krát PEL nebo 4krát APF. Díky tvarovatelné nosní výztuze a vnitřní pěnové výztuze je zajištěna dokonalá těsnost, která vám umožní pohodlné nošení po dlouhou dobu. I když je na obrázku ilustrační fotografie, věřte, že tento respirátor splní veškerá očekávání a poskytne vám potřebnou ochranu v každodenním použití.

Hlavní parametry:
- Třída: FFP1
- Ochrana proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci do 4,5 x PEL nebo 4 x APF
- Tvarovatelná nosní výztuha
- Vnitřní pěnová výztuha pro dokonalou těsnost
- Ilustrační fotografie
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canis
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano
Materiál polypropylenové

Články odjinud