Těsnicí acetátový tmel Ceresit CS 25 je ideálním řešením pro vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky nové receptuře obsahuje 3x více přísad proti plísním, což zaručuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a udržuje spáry čisté a zdravé. Tento trvale elastický tmel je navíc voděodolný a odolný proti vysokým teplotám, což ho činí ideálním pro použití v oblastech trvale zatížených vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny, sprchy, balkóny nebo terasy.... Celý popis

Koupit za 245 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Těsnicí acetátový tmel Ceresit CS 25 je ideálním řešením pro vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky nové receptuře obsahuje 3x více přísad proti plísním, což zaručuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a udržuje spáry čisté a zdravé. Tento trvale elastický tmel je navíc voděodolný a odolný proti vysokým teplotám, což ho činí ideálním pro použití v oblastech trvale zatížených vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny, sprchy, balkóny nebo terasy.

Ceresit CS 25 je vhodný pro použití jak v interiéru, tak i v exteriéru a nabízí vynikající přídržnost k různým materiálům, jako jsou sklo, keramika či porcelán. Tento sanitární silikon je určen k vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami, a to i v místech, kde běžné spárovací hmoty selhávají a vytvářejí trhliny a praskliny.

**Hlavní parametry:**
- Balení: 280 ml, plastová kartuše
- Báze: acetoxy silikon
- Hustota: cca 1,0 g/ml
- Teplota zpracování: od +5 °C do +40 °C
- Doba zaschnutí na povrchu: cca 3 mm v průběhu 24 hodin
- Doba vytvrzení: cca 5 mm v průběhu 10 dní
- Šířka spáry: od 5 do 30 mm
- Roztažnost: > 70 %
- Mechanické vlastnosti při roztažení betonové desky: příčný modul roztažnosti při teplotě 23 °C: > 0,4 N/mm2, při teplotě -20 °C: > 0,6 N/mm2
- Vliv dlouhodobého roztažení na mechanické vlastnosti: možnost poškození
- Změna objemu: < 10 %
- Odolnost proti odplavení při teplotě +5 °C: < 3, při teplotě +50 °C: < 3
- Tepelná odolnost: od –40 °C do +120 °C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva černé - antracit
Značka Ceresit
Použití do exteriéru
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud