Ceresit CS 25 je těsnicí acetátový tmel, který se ideálně hodí k vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Tento produkt vyniká trvalou elasticitou a voděodolností, což z něj činí skvělou volbu pro oblasti trvale zatížené vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny, terasy či balkóny. Díky nové receptuře obsahuje až 3x více přísad proti plísním, což zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a udržuje spáry čisté a zdravé. Hlavní parametry: - Obsah:... Celý popis

Koupit za 204 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ceresit CS 25 je těsnicí acetátový tmel, který se ideálně hodí k vyplnění dilatačních spár mezi obklady a dlažbami jak v interiéru, tak i v exteriéru. Tento produkt vyniká trvalou elasticitou a voděodolností, což z něj činí skvělou volbu pro oblasti trvale zatížené vlhkostí, jako jsou kuchyně, koupelny, terasy či balkóny. Díky nové receptuře obsahuje až 3x více přísad proti plísním, což zajišťuje dlouhodobou ochranu proti vzniku plísní a udržuje spáry čisté a zdravé.

Hlavní parametry:
- Obsah: 280 ml PE kartuše
- Trvalá elasticita
- Odolnost proti vodě a vysokým teplotám
- Vydatnost: cca 15 m při profilu 6 x 6 mm
- Vytvrdnutí: cca 3 mm po 24 hodinách
- Skladovatelnost: 18 měsíců v suchém prostředí, chránit před mrazem
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva bílé
Značka Ceresit
Použití do exteriéru
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud