Sanitární silikon Ceresit CS 25 je ideální volbou pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami v koupelně či kuchyni. Díky své trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě poskytuje spolehlivou ochranu proti vzniku plísní a zajišťuje dlouhotrvající čistotu spár. Nová receptura s trojnásobným množstvím protiplísňových přísad je zárukou zdravého prostředí bez škodlivých plísní. Silikon má vynikající přídržnost na různé materiály a je vhodný i pro spáry ve vlhkém prostředí,... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sanitární silikon Ceresit CS 25 je ideální volbou pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami v koupelně či kuchyni. Díky své trvalé elasticitě a odolnosti proti vodě poskytuje spolehlivou ochranu proti vzniku plísní a zajišťuje dlouhotrvající čistotu spár. Nová receptura s trojnásobným množstvím protiplísňových přísad je zárukou zdravého prostředí bez škodlivých plísní. Silikon má vynikající přídržnost na různé materiály a je vhodný i pro spáry ve vlhkém prostředí, jako jsou sprchy, toalety, balkóny či terasy. S Ceresit CS 25 můžete být jistí, že vaše spáry budou nejen esteticky působivé, ale také dlouhodobě chráněné.

Hlavní parametry:
- Určeno pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbami
- Trvalá elasticita a odolnost proti vodě
- Nová receptura s trojnásobným množstvím protiplísňových přísad
- Vhodné pro oblasti trvale zatížené vlhkostí
- Vynikající přídržnost na různé materiály
- Není vhodný pro použití v nádržích na pitnou vodu a pro lepení akvárií
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Henkel
Velikost balení 280 ml
Typ silikony
Barva šedé - carrara
Značka Ceresit
Použití do exteriéru
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud